Реклама

Компанія Sony почала блокувати деяких власників PlayStation 5

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Sony почала блокувати деяких власників PlayStation 5. Причому блокувати назавжди.

Вся справа в тому, що в рамках підписки PlayStation Plus користувачі PS5 отримують доступ до 20 високоякісним ігор PlayStation 4. Такі ігри, як Uncharted 4, Until Dawn (Дожити до світанку), Bloodborne, God of War і багато інших, доступні без додаткової доплати в рамках «колекції» PlayStation Plus. Після оформлення заявки, ігри доступні як на PS5, так і на PS4.

Як стало відомо з тепер уже віддалених публікацій на форумах, Sony застосувала постійну блокування облікових записів власників PS5, які продавали доступ до цієї колекції ігор. Приблизно за 8 доларів можна було отримати паролі до аккаунту для доступу до колекції.

Компанія Sony почала блокувати деяких власників PlayStation 5

Sony припиняє цю практику відразу з двох сторін «угоди» - страждають як продавець, так і покупець. Відзначається, що продавець отримує блокування назавжди, а покупець - на два місяці. Блокування аккаунта означає втрату доступу до всього контенту, прив'язаному до цього облікового запису.

Читайте також: Компанія Sony намагається виправити ситуацію з проблемною PlayStation 5.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо оптимальні Android – смартфони в різних цінових категоріях

Покупка нового смартфона завжди важка і заодно захоплююча справа. Зробити вибір в сторону одного або іншого смартфона досить складно,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -