Флагман Xiaomi Mi 10 Ultra отримає антимікробні аксесуари - ITech
Ви тут
Головна > Новини >

Флагман Xiaomi Mi 10 Ultra отримає антимікробні аксесуари

Флагман Xiaomi Mi 10 Ultra отримає антимікробні аксесуари

З’явилася інформація, що Xiaomi готує до релізу ще одну модифікацію смартфона Mi 10 – Mi 10 Ultra. Сам смартфон отримає декілька вражаючих характеристик, для того, щоб конкурувати з флагманськими смартфонами інших компаній. Особливістю цього смартфона можна назвати те, що флагман Xiaomi Mi 10 Ultra отримає антимікробні аксесуари.

Флагман Xiaomi Mi 10 Ultra отримає антимікробні аксесуари

Такою інформацією поділився Лей Джун, який є вищим керівником в Xiaomi. З його слів, смартфон отримає протимікробну захисну плівку на дисплеї та протимікробний фуляр в коробці.
Антимікробна технологія буде забезпечуватися за допомогою іонів срібла. Іони срібла вже давно використовують в різноманітних текстильних виробах, для забезпечення захисту від бактерій.
Такий антибактеріальний захист став актуальним на фоні пандемії, тому що бактерії COVID виживають на різноманітних поверхнях. Смартфони в цьому випадку, являються найкращими переносниками цієї бактерії.

Раніше, схожу технологію почали використовувати Samsung в своїх смартфонах Galaxy Note 20. Також вони створили УФ-стерилізатор для своїх смартфонів.

Зараз нам залишається надіятися на те, що в найближчий час, всі смартфони і ґаджети отримають антибактеріальний захист.

Рекомендуємо: LG Створили УФ-Стерилізатор Для Телефонів.

Підписуйтесь на нашу офіційну сторінку в Facebook та Google News.

Залишити відповідь

Top
64690675