Реклама

Європейські Redmi Note 8T почали отримувати MIUI 12

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Європейські Redmi Note 8T почали отримувати MIUI 12 з Android 10. Раніше прошивка була доступна обмеженому числу глобальних користувачів.

Компанія Xiaomi почала поширювати стабільну фірмову оболонку MIUI 12 для користувачів смартфона Redmi Note 8T в Європі. Раніше стабільна MIUI 12 стала доступна у вигляді глобальної прошивки для обмеженого числа користувачів (близько 30% користувачів). Наступними на черзі виявилися смартфони з європейської прошивкою.

Стабільна європейська прошивка 12.0.1.0.QCXEUXM для Redmi Note 8T заснована на торішній операційної системи Android 10 і не дає можливість випробувати Android 11. Крім стандартних нововведень MIUI 12, апдейт приносить оновлення безпеки Android за жовтень 2020 року.

Нагадаємо, смартфон Redmi Note 8T був представлений восени минулого року. Він став оновленою версією популярної моделі Redmi Note 8 з підтримкою NFC і 18-ватної зарядкою.

Читайте також: Що Таке Просування Веб-Сайтів?

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо способи, за допомогою яких зламують переписки у месенджері WhatsApp

Месенджер WhatsApp є одним із найпопулярніших месенджерів у світі (хоча в Україні це місце зайняв Viber) і це актуально...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -