Реклама

Вся правда про дистанційну роботу та можливі ризики

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Зараз в світі така ситуація, що багато людей цікавляться дистанційною роботою. Це дійсно дуже зручно. Ви можете працювати та заробляти гроші з чашкою кави не виходячи із дому. При цьому робота в інтернеті може принести хороший дохід.

В усій цій історії погано те, що шахраї і тут вигадали свою схему обману. Суть полягає, знову ж таки, в отриманні даних про людину будь-яким чином.

Цікаво: Xiaomi представили багатоцільового кулінарного робота.

На цей раз аферисти видають себе за звичайних роботодавців, телефонують людям та пропонують спосіб заробітку. Людині для цього потрібно обов'язково скачати програму на телефон. Зазвичай, ці додатки з доволі знайомими назвами і розміщені на офіційних сайтах, тому жертви навіть і не здогадуються, що скоро можуть стати ошуканими.

Після встановлення програми, до вас у смартфон потрапляє вірус, який і може вкрасти дані та паролі. А шахраї маючи усю інформацію з легкістю отримають доступ до рахунків, банку та усього потрібного.

Якщо у вас немає роботи і ви мрієте працювати дистанційно, підходьте до пошуку вакансій дуже відповідально. Не ведіться на вмовляння встановити якісь дивні програми. Пам'ятайте, що шахраї є кругом, а щоб на них не натрапити треба бути дуже обережним.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як поліцейські та судові аналітики відновлюють видалені дані з смартфонів?

Якщо ви раніше дивилися кримінальне телешоу, ви, напевно, бачили, як аналітики отримують дані з телефону. Наскільки реалістичні ці процедури, і...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -