Реклама

Названо вірус, якого варто остерігатися всім власникам Android-смартфонів

Останні Новини

Система безпеки телефонів на Android постійно вдосконалюється. Нещодавно був виявлений новий вірус, який є дуже небезпечним. Він має назву System Update та може використати проти вас будь-які дані з телефона. Найгірше те, що його можна легко та швидко встановити.

Що являє собою цей вірус та як працює? Для початку наголосимо ще раз для усіх - завантажувати додатки можна лише із Google Play і то обережно. Проблема в тому, що новий вірус має емблему Google, тому його так легко сплутати з чимось корисним. Але не ведіться, адже насправді це один з видів трояна.

Цікаво: Названо додатки для Android, які краще негайно видалити з смартфона.

Якщо вірус якимось чином опинився на телефоні, то відразу починає робити свою роботу. Він швидко витягує усі дані такі як записи дзвінків, інформацію про спосіб виходу в інтернет, наявність додатку WhatsApp. Вірус може викрасти всі фото, відео, повідомлення з телефона та месенджерів, прослуховувати будь-які дзвінки. Помітити його фонову роботу практично неможливо, хіба вам інколи будуть приходити сповіщення, але у вигляді пошуку нових оновлень. Якщо ви помітили щось такого роду, то знайте, що оновлювати додатки на телефоні можна лише через Google Play і аж ніяк не скачати їх із браузерів.

Хорошою новиною є те, що ви ніколи не зможете встановити цей вірус у магазині додатків, туди він просто не зможе потрапити.

Якщо ж ви вже бачите, що з телефоном відбуваються дивні речі, то скиньте налаштування до початкових. Звісно, ця дія не допоможе з усіма вірусами, але спробувати можна.

Також нещодавно стало відомо, як швидко виявити злом смартфона та захиститись від нього.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Apple Watch захопив ринок смарт-годинників

Не дивлячись на складну світову ситуацію, смарт-годинники компанії Apple не втрачають своїх позицій. Справді великі продажі Apple Watch говорять...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -