Реклама

Вийшла антиреклама чіпів M1 від компанії Apple

Останні Новини

Фірмові чіпи М1 від компанії Apple були представлені в останній серії ноутбуків MacBook у листопаді 2020 року. Таким чином, компанія почала відходити від процесорів Intel. Зараз же вийшла реклама від компанії Intel, яка одночасно виступила як антиреклама чіпів M1 від компанії Apple.

Розміщена реклама була у мережі Twitter з надписами - "Тільки ПК може живити вчених і геймерів " та "якщо ви можете забезпечити запуск ракети та запуск Rocket League, ви не на Mac. Перейдіть на ПК". А також компанія поділилась посилання на платформу YouTube, де якраз і висвітлюють усі недоліки чіпів від компанії Apple.

Швидше за все, негативна реклама в сторону Apple буде надалі лише посилюватися, так як компанія в майбутньому сама планує забезпечувати свої пристрої власними мікросхемами. Таким чином відходячи від мікросхем Intel.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компания Vodafone теряет доверие клиентов

Стаття доступна українською...Новый год для операторов мобильной связи начался недостаточно удачно, учитывая сколько критики они получают в свой адрес....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -