Реклама

Спортивні навушники JBL Endurance Peak

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Спортивні навушники JBL Endurance Peak чудово підійдуть для бігу або використання в тренажерному залі.

Дизайн JBL Endurance

Спортивні навушники JBL Endurance Peak

Щодо дизайну, то вони не схожі на більшість інших бездротових навушників, так як на вусі вони кріпляться за допомогою технології JBL Powerhook, тобто у них є вушний гачок.
Навушники JBL Endurance Peak – зручні, добре тримаються на вухах. Дизайн PowerHook чудово обмотується навколо задньої частини вуха, зручно, не застосовуючи надмірного тиску, їх можна носити навіть з окулярами.

Гарнітура доступна в декількох кольорах – чорному, синьому та червоному. Виконані Peak з твердого пластика з внутрішньої сторони і прогумованого, зручного на дотик пластика зовні.

Корпус зарядки трохи більший, ніж ми привикли бачити. На панелі є індикатор стану заряду. Єдиною його проблемою є відсутність порту USB-C, тут присутній порт MicroUSB. Даний шнур іде у комплекті з JBL Endurance , а також поставляються дві пари додаткових абушур.

Рекомендуєм ознайомитись
Бездротові навушники Whizzer TP1 з IPX5
Компактні Motorola Verve Buds 110
Бездротові навушники Xiaomi Redmi Airdots
Портативні навушники JBL Free X

Акумулятор JBL Endurance

Спортивні навушники JBL Endurance Peak

Час роботи акумулятора за один заряд триває до 4 годин активного використання, а корпус акумулятора дасть навушникам додаткові 24 години або п’ять зарядів, і це чудово. Навушникам Endurance Peak потрібно дві години для повного заряду, а також можлива швидка зарядка при потребі, а саме 10 хвилин у кейсі забезпечить годину відтворення.

Вушний гачок у Endurance підключається до корпусу за допомогою магніту, а також цей магніт автоматично відключає і вимикає навушники.

Керування JBL

JBL Endurance Peak підключаються до смартфону через Bluetooth 4.2. та добре підтримують зв’язок.
Щодо керування, то тут воно лише на одному навушнику. Правим навушником можна керувати відтворенням музики, перемотувати її вперед та назад, а також керувати дзвінками. Регулювання гучності також тут є, для цього потрібно провести пальцем вгору або вниз по навушнику. Якщо ви хочете використовувати моно режим, то потрібно помістити один навушник у корпус, він вимкнеться, тоді як інший продовжить свою роботу.

Звук JBL Endurance

Ну і звісно, що найважливіше тут — це звучання, і як будь-які інші навушники JBL, вони звучать досить добре. Відгук на басах у навушниках є відносно густим та потужним, що є чудовою новиною для тих, хто любить баси. Середній діапазон теж добре налаштований. Високий рівень у навушниках пристойний.

Водозахист по стандарту IPX7 дозволяє повністю занурити JBL Endurance у воду. Тобто вони підійдуть для будь-яких тренувань. Загалом їх можна занурити на один метр на 30 хвилин, що чудово підійде для плавціів.

Вирок

Отож, купуючи спортивні навушники JBL Endurance Peak ви отримуєте справді надійні та зручні навушники для занять спортом, зємним корпусом зарядки та високими звуковими показниками.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Екран Xiaomi Mi 11 Pro отримає корисну технологію

Екран Xiaomi Mi 11 Pro отримає корисну технологію розумного масштабування з використанням штучного інтелекту, MEMC та ...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -