Реклама

LOOKUP CODE – что это и где его взять?

Последние новости

LOOKUP CODE — це спеціальний код безпеки, який використовується при оплаті банківською карткою в інтернеті. Під час замовлення будь-чого онлайн, або ж при оплаті послуг, потрібно вводити дані своєї картки. Для того, щоб захистити людину від втрати грошей, бо бувають випадки, що картка втрачена чи вкрадена, банки вигадали різні системи захисту та підтвердження особистості.

LOOKUP CODE використовується в тому разі, якщо не підтримується система 3D secure.

Цікаво: Українцям розповіли, як налаштувати сповіщення від ПриватБанку

Як отримати код і куди він буде надісланий? Код приходить безпосередньо під час створення платежу в інтернеті. Перед тим, як кошти будуть зняті з рахунку, вам на телефон смс повідомленням прийде одноразовий код, який потрібно буде ввести для підтвердження. За сам код з рахунку буде знята 1 грн, але вона повернеться через декілька секунд.
Код завжди приходить саме на той номер, до якого прив'язана банківська картка.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Случайные записи

Несколько советов, чтобы смартфон разряжался медленнее

Каждый хочет, чтобы его телефон разряжался медленно и заряда хватало на длительное время. Есть несколько советов, как продлить работу...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -