Домой Новости современных технологий Українцям розповіли про доцільність користування розрекламованими кредитними картками

Українцям розповіли про доцільність користування розрекламованими кредитними картками

0

Давайте проведемо дослідження, чи варто брати позику на кредитну картку і вияснимо, як правильно її повертати.

Хочеться розпочати з того, що брати кредит зовсім не вигідно. Багато позичальників через свою неуважність чи фінансову безграмотність припускаються помилок, через які доводиться платити штрафи. Вони можуть з’явитись через невчасну сплату чи недотримання графіку, прописаного в умовах кредитного договору.

Звідусіль майорить реклама про безстрокові та безпроцентні позики. Але якщо задуматись, який банк просто так дасть кредит? Йому немає в цьому вигоди. Це лише хитра задумка реклами, щоб привернути увагу. Прийнявши таку пропозицію, позичальник ризикує переплатити чи залізти в борги.

Цікаво: Українцям розповіли, що робити у випадку конфліктної ситуації з кредиторами.

Поява кредитної картки значною мірою спростила людське існування. Але буває, що її використовують не в крайньому випадку, а на розваги. Наприклад, шопінг, відвідування кафе, тощо.

Банки часто пропонують відкрити багатолімітні кредитки на буцімто вигідних умовах для таких от маленьких потреб. Бо ж вигідно мати таку можливість, не потрібно щоразу звертатись для оформлення позики з купою документів. Але це може призвести до того, що користувач починає забувати коли і яку позику він брав і яку картку оформляв. Таким чином утворюється купа заборгованостей.

Доступність оформлення малих позик і кредитних карток призводить до того, що не довго думаючи, люди на них погоджуються. Але потім не мають змоги їх закрити і не вміють це зробити правильно. Отож, щоб не потрапити в халепу, потрібно усвідомлювати такі речі:

  • безоплатної позики бути не може, за неї доведеться платити;
  • повертати кредит доведеться повністю, до копійки;
  • термінів повернення необхідно дотримуватись і їх встановлюєте не ви, а банк.

Також існує три правила, які потрібно знати:

  • Щоб не набратись боргів, безпечніше обирати границі кредитування, враховуючи власну суму доходів за 3-4 місяці.
  • Максимальний термін позики потягне за собою максимальну переплату.
  • Щомісячний платіж не повинен перевищувати 40- 45% місячного доходу вашої родини.

Першим ділом, потрібно оцінити свої можливості. Чи справді ваш дохід дозволить вчасно в установлені строки розраховуватись. Якщо виникають труднощі, насамперед, необхідно припинити використання кредитних карток. Тому, що по кредиту місячна ставка за користування до 20%, а по картці від 20 до 50%. Вони тягнуть за собою великі витрати.

Цікаво: Відомо, чим загрожує збільшення ліміту на кредитній картці.

Але варто сказати, що у власників кредитних карток є можливість отримати безвідсотковий кредит. Користувач може скористатись такою послугою, погасивши суму у пільговий період. Важливо встигнути вчасно розрахуватись у встановлений термін і відсотки не нараховуватимуться.

Але тут є нюанси. Необхідно оплатити точну суму позики. В разі несплати хоча б гривні, платіж не зарахується. Також потрібно заплатити в чітко визначений день. Лише виконавши всі умови вірно, можна розраховувати, що відсотки нараховуватись не будуть.

Якщо погасити кредит у пільговий період не вдалось, доведеться вносити щомісячний платіж. Зразу знімаються проценти банку, а вже потім часткова сума за вашу позику. Лише такий варіант допоможе без великих боргів повернути позику.

Цікаво: Українцям розповіли, як взяти кредит із зіпсованою кредитною історією.

Виникають ситуації, коли люди не розрахували свої можливості і намагаються оплатити хоча б пів тисячі, бо не мають змоги внести повну суму щомісячного внеску.

Такі ситуації стаються, коли на позичальника давлять кредитори або колектори. Єдиним правильним виходом, щоб зменшити цей тиск він вбачає, заплативши якусь символічну суму замість необхідної. Ні в якому разі так робити не можна. Бо така мінімальна сума абсолютно нічого не погасить, ні процентів банку, ні пені.

Це починає працювати проти позичальника. Дзвінків з вимогами може побільшати, бо ж вони витребували хоч якихось коштів. Коли немає можливості внести місячну плату, не варто викидати гроші на вітер, краще вже не платити зовсім.

Також нещодавно було названо товари та послуги, які не рекомендується брати в кредит.

Не забудьте подписаться на нашего Главного Редактора в Instagram, или на нашу официальную страницу в Facebook, канал в Telegram и в Twitter. Также следите за нами в Google News.

Українцям розповіли про доцільність користування розрекламованими кредитними картками

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

Exit mobile version