Домой Новости современных технологий Відомо, що робити, якщо ви знайшли чужі гроші в банкоматі ПриватБанку

Відомо, що робити, якщо ви знайшли чужі гроші в банкоматі ПриватБанку

0

Люди часто бувають не уважні коли користуються банкоматом. Через це забувають забрати карточки, а інколи навіть зняті гроші. Що ж робити, якщо ви підійшли до банкомата ПриватБанку, а там знаходяться забуті купюри?

Розпочнемо із двох наглядних історій:

· Чоловік скористався банкоматом та не забрав гроші, а жінка, яка підійшла наступною, ці кошти забрала. У поліцію ця подія була повідомлена.

· Чоловік зняв зарплату та став, щоб порахувати. За ним підійшла дівчина і також робила те ж саме, але гроші забула. Чоловік це побачив і взяв гроші. За декілька днів приїхала поліція, так як на відео з камер спостереження було добре видно що і коли сталось. Чоловік зробив це не подумавши та дуже шкодував.

Цікаво: ПриватБанк відмовляється повертати гроші клієнту за подвійне списання.

І так, ознайомившись із двома реальними ситуаціям, виникає питання — що буде з людьми, які забрали чужі кошти з банкомату?

Для початку слід розібратись з деталями. Взагалі, крадіжка, це те, що скоєне навмисно, таємно, зі шкодою для потерпілого. В цьому випадку не можна кваліфікувати ситуацію як розкрадання.

Багато залежить від того, чи сума, яка була забрана із банкомату була значна чи незначна для потерпілого, тобто для того, хто гроші знімав. Цей факт визначається в порівнянні з загальним заробітком людини. Якщо брати до уваги всі ситуації такого роду, то людей ще не позбавляли волі за такий злочин.

Найкращим варіантом, коли ви знайшли гроші в банкоматі, буде занести їх до банку, або зателефонувати до поліції та все розповісти, або хоча б подзвонити на гарячу лінію банку, номер якої завжди є на банкоматах. В такому випадку вас точно не зроблять зловмисником і не притягнуть до відповідальності.

Варто прочитати: Українцям розповіли, що робити з фальшивою купюрою, отриманою в банкоматі.

В ситуаціях, які були описані вище, люди, які забрали гроші робили це не навмисно, вони їх не відбирали та не мали наміру вкрасти. Просто той, хто їх знімав забув забрати, а наступний користувач собі взяв. Для того, щоб такі дії не обернулись погано, потрібно дійти згоди обом сторонам, виплатити моральну компенсацію і розійтися.

У випадку, якщо жертва не хоче йти на примирення, то за діло береться суд і вирішує долю. Вирок залежить від великої кількості обставин.

Не забудьте подписаться на нашего Главного Редактора в Instagram, или на нашу официальную страницу в Facebook, канал в Telegram и в Twitter. Также следите за нами в Google News.

Відомо, що робити, якщо ви знайшли чужі гроші в банкоматі ПриватБанку

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

Exit mobile version