- Реклама-
Home Лайфхаки при користуванні гаджетами та додатками Кур’єрська доставка від Нової пошти – зручність та комфорт

Кур’єрська доставка від Нової пошти – зручність та комфорт

0
179
Кур’єрська доставка від Нової пошти – зручність та комфорт

Компанія «Нова пошта» для максимального комфорту своїх клієнтів надає послугу кур’єрської доставки посилок, або їх забір від клієнтів. Тобто, послуга двостороння:

  • При отриманні відправлення кур’єр доставить Вам його у зручне, завчасно вказане Вами місце.
  • При відправленні Вами посилки кур’єр Нової пошти забере вантаж та відправить його вказаному Вами адресату.

Послугою варто користуватися в багатьох випадках. Коли не хочете зайвих контактів, коли немає поряд працюючого відділення Нової пошти, коли у Вас декілька відправлень, коли у Вас габаритний вантаж, або посилка багато важить. Інколи клієнти просто не мають вільного часу. В такому разі послуга з кур’єрської доставки є надзвичайно комфортною.

Цікаво: Послуга «Переадресування» від Нової пошти – зміна одержувача посилки.

Послуга «Виклик кур’єра»

Послуга з кур’єрської доставки є платною. Тариф для відправлень вагою до 30 кг становить додаткових 30 гривень. Крім того Ви сплачуєте вартість основної послуги доставки у відділення згідно тарифів компанії. Для посилок вагою більше 30 кг тарифи на кур’єрську доставку вищі. Також, в залежності від ваги відправлення, кур’єр буде пішим (при вазі посилки до 30 кг), чи з автомобілем (вага посилки більше 30 кг).

Послугу «Виклик кур’єра» можна замовити, оформивши спеціальну заявку на сайті Нової пошти, або у мобільному додатку, або, зателефонувавши на номер 0-800-500-609. У заявці Ви маєте вказати Ваші дані, щоб кур’єр зміг знайти Вас за вказаною адресою (Прізвище, ім’я, мобільний телефон, адреса) та інформацію про відправлення (габарити, вага, оголошена вартість, кількість відправлень, форма оплати і інше).

Перед оформленням заявки ознайомтеся з детальним графіком роботи адресної доставки чи забору відправлень. Адже, для кожного населеного пункту він різний. Граничний термін оформлення заявки на виклик кур’єра також індивідуальний для кожного населеного пункту. Це важливо зробити, щоб не виникло розбіжностей між Вами та кур’єром. Кур’єрська доставка працює так само як і відділення, щоденно, без вихідних, але на одну годину менше від графіку роботи відділення.

Цікаво: Післяплата на Новій пошті, або по-простому «наложка» – умови та вартість.

Особливості роботи кур’єрської доставки у воєнний час:

  • В комендантську годину послуга з кур’єрської доставки відсутня.
  • Під час оголошення повітряної тривоги кур’єри будуть знаходитись в найближчому до них укритті та продовжуватимуть свою роботу після сигналу закінчення повітряної тривоги.
  • В залежності від безпекової ситуації в регіоні, час доставки вантажів може зміщатися на добу, або дві.

Як отримати посилку з відділення кур’єром:

1. Оформіть заявку послуги «Виклик кур’єра» Нової пошти (на сайті, у мобільному додатку чи дзвінок на номер телефону).

2. За 30-60 хвилин до зустрічі очікуй на дзвінок від кур’єра.

3. Сплати вартість усіх задекларованих послуг по відправленню безконтактно через інтернет на сайті компанії, або у мобільному додатку. Як варіант можна оплатити вартість послуг готівкою кур’єру, або карткою через Google Pay, або Apple Pay.

4. Отримай відправлення від кур’єра, відкрий та переглянь його при ньому, щоб пізніше не мати претензій.

Як відправити власну посилку кур’єром:

1. Аналогічно виконай пункти 1-3 попереднього розділу.

2. Самостійно запакуй своє відправлення завчасно до прибуття кур’єра.

3. Отримай, оформлену при тобі, експрес-накладну (ЕН) від кур’єра та зберігай її до моменту отримання посилки адресатом.

Багато клієнтів Нової пошти вже по праву оцінили переваги послуги адресної доставки, та досить часто зараз користуються нею. Послуга дуже зручна, особливо в цей, непростий для українців, час.

Цікаво: Які є види пакування в Нової пошти – всі можливі варіанти.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

NO COMMENTS