Реклама

Флагманський смартфон Huawei P50 отримає неймовірний зум

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Продовжують з’являтися подробиці про новий флагманський смартфон Huawei P50, який повинен вийти в першому кварталі цього року. Сьогодні стало відомо, що флагманський смартфон Huawei P50 отримає неймовірний зум.

Інформацією поділилася людина, яка займається тестуванням смартфона в Huawei. Він повідомив, що молодша версія Huawei P50 оснащена 90-Герцевим екраном, а старша отримає екран з частотою оновлення 120 Гц. В обох випадках отвір для камери розташований в центральній верхній частині екрану.

Смартфони повинні оснащуватися однокристальними системами Kirin 9000 і 9000E. Всі моделі як і раніше будуть оснащені оптикою Leica, при цьому максимальний зум повинен збільшитися з 100х до 200х.

Huawei повинен підтримувати 66-ватну провідну та 50-ватну бездротову зарядку. Джерело стверджує, що смартфон буде працювати під управлінням EMUI 11. Раніше з'явилася інформація про те, що глобальна версія смартфона Huawei P50 буде доступна як з Android, так і з фірмовою операційною системою Harmony OS, при цьому в Китаї смартфон буде продаватися тільки з Harmony OS .

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфони Huawei Mate 40 отримали важливі покращення

30 жовтня Huawei запустила серію Huawei Mate 40 з передвстановленим EMUI 11 в Китаї, а потім почала розсилати нові...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -