Реклама

4 поради, які допоможуть прискорити ваш iPhone

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Практично всі користувачі смартфонів бажають, щоб їхні пристрої працювали якомога довше та швидше. Зазвичай, виникає логічне запитання – як прискорити смартфон? Якщо мова йде про Android-смартфон, то з цим проблем не повинно виникнути, оскільки OC Android відкрита для налаштувань і в режимі розробника можна підкоригувати деякі налаштування, які суттєво вплинуть на швидкість та час роботи пристрою. З смартфонами компанії Apple дещо складніше, оскільки ця ОС закрита і виконати великих налаштувань у вас не вийде. На щастя, зараз буде дано 4 поради, які допоможуть прискорити ваш iPhone і при цьому, ваш смартфон не втратить в продуктивності.

Порада 1. Оновіть версію iOS

Здавалося б, це звичайна рекомендація і нічого особливого тут нема. Так, це справді рекомендація номер 1, оскільки не завжди, всі iPhone оновлюють так, як це заплановано компанією Apple. Причин, через які остання версія iOS не була встановлена на вашому смартфоні, досить багато, тому про них зараз не будемо говорити.

І так, щоб отримати останню версію iOS, вам потрібно перейти в налаштування пристрою і спускатися в самий низ і відкрити "Загальні". Далі необхідно знайти Оновлення програмного забезпечення і якщо для вас доступна остання версія iOS, то зразу там можете її завантажити.

Порада 2. Вимикаємо прозорість та рух

Дана функція доступна на всіх останніх версіях iOS і її функціонал полягає тільки в комфорті користування операційною системою. Якщо вимкнути "прозорість та рух", то великої різниці ви не відчуєте, зате ваш смартфон почне працювати швидше.

Щоб вимкнути цю функцію, необхідно перейти в "Налаштування", далі перейти в "Загальні" і шукати "Спеціальні можливості". В "Спеціальних можливостях" шукаємо "Збільшити контраст" та вмикаємо "Зменшити прозорість".

Порада 3. Вимикаємо всі пропозиції від Siri

Бажання компанії Apple приблизити нас до тих футуристичних артів, просто неможливо не помітити. Вони намагаються максимально перевести нас на викориcтання штучного інтелекту у вигляді Siri. На жаль, Siri не така вже й просунута і не настільки сильно потрібна всім користувачам iPhone. Вимкнувши пропозиції Siri, ви суттєво пришвидшите роботу свого iPhone.

Для цього вам необхідно перейти в "Налаштування", далі перейти в "Загальні" і вибрати пункт "Пошук в центрі уваги". Дану функцію можна вимикати як для всіх додатків, так і для вибраних.

Порада 4. Вимикаємо фонові оновлення додатків

Фонові оновлення додатків не славляться своєю енергоефективністю та споживанням мобільного трафіку. Крім цього, не всім потрібно, щоб всі додатки постійно шукали оновлення і постійно оновлювалися, особливо тоді, коли той чи інший додаток і так працює справно. В даному випадку, краще вимкнути автоматичне фонове оновлення додатків.

Для цього переходимо в Налаштування, потім в Загальне і шукаємо пункт "Оновлення фонового додатку". Просто перемикаємо в неактивний стан тумблер.

Крім цього, варто нагадати, що пристрої компанії Apple й так добре оптимізовані, тому й працюють вони швидко досить довго, чого не сказати про більшість Android-смартфонів.

Також нещодавно було названо 4 особливості iPhone, які цінять користувачі.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, для чого потрібне оновлення додатків на смартфоні

У наші часи, користування смартфоном є неможливим без програм. Вони є дуже важливими для комфортного користування вашим пристроєм. Існує...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -