Реклама

Apple почали розробляти смартфон iPhone 14

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Смартфон IPhone 12 починає тільки надходити своїм клієнтам, а Apple вже деякий час розробляє iPhone 13. Крім iPhone 13, ми дізналися, що Apple почали розробляти смартфон iPhone 14, який повинні презентувати в 2022 році.

За словами аналітиків TrendForce, Apple планує перейти на SoC, виготовлені за 4-нм процесом для чіпа A16, що буде живити iPhone 14.

Виходячи з поточних даних, Apple, швидше за все, продовжить виробництво своїх SoC A16 з технологією 4 нм”, – пише компанія. “Це може змусити TSMC ще більше розширити свою 5-нм потужність на той час, щоб задовольнити високий попит клієнтів.

TrendForce

Apple наполегливо переслідує все менші і менші SoC у своїх телефонах: 7-нм мікросхеми в iPhone 11 і 5-нм для iPhone 12. Мікросхеми M1, що живлять абсолютно нові Apple Silicon Macs, також виготовляються за 5-нм специфікаціями, і цей розмір TrendForce каже, буде зберігатися в наступному році чіп A15 - хоча і з вдосконаленим процесом від виробника чіпів TSMC. 

З одного боку, схоже, що ми нарешті отримаємо той 120 Гц екран, про який ходили чутки для набору iPhone 12 Pro 2020 . Дисплей LTPO, який, за чутками, для iPhone 13 Pro, зможе динамічно масштабувати частоту оновлення, що означає, що він може адаптуватися до певної ситуації (наприклад: 1 Гц для постійно ввімкненого дисплея; 120 Гц для шутера від першої особи).

Подейкують також, що iPhone 13 буде використовувати акумулятори з м’якою платою з меншою кількістю шарів, ніж у попередніх поколіннях. Якщо це правда, то Apple може збільшити ємність акумулятора в мАг, не потребуючи більшого телефону - або навіть може зменшити слухавку і дотримуватися того самого рейтингу мАг.

Читайте також: Смартфони iPhone 12 mini і iPhone 12 Pro Max перевірили на міцність.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкриті нові деталі Xiaomi Mi 10 Pro Plus

Про Mi 10 Pro Plus вже певний час ходять чутки. Він уже з’являвся на Geekbench та отримав номер моделі...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -