Реклама

Apple викупили чергову стартап – компанію

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що Apple викупили чергову стартап – компанію, яка займається віртуальною реальністю. Мова йде про стартап Spaces, який створював додатки для VR, гру Terminator Salvation: Fight for the Future. Цей стартап зародився як проект DreamWorks Animation, а в подальшому став самостійною компанією.

Основною причиною, по якій Apple звернули увагу на Spaces є те, що останнім часом вони займалися налаштуванням додатків для відеоконференцій. Все б нічого, але завдяки їхнім налаштуванням, можна було замінити користувача на анімованого персонажа у віртуальній реальності.

Apple викупили чергову стартап - компанію

В компанії Apple конкретно нічого не відповіли про свою покупку, а в компанія Spaces тільки офіційно оголосили, що змінюють курс своїх розробок.

Не важко здогадатися, для чого Apple придбали Spaces. Apple активно працює над своїми VR окулярами і така компанія як Spaces дуже сильно допоможе їм в тому.

Будемо очікувати на результати їхньої співпраці.

Рекомендуємо: Очікується Анонс Флагманського Чіпсета Kirin 9000.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 6 основних правил, які збережуть ваш рахунок в ПриватБанк в цілісності

Останнім часом можна зустріти все більше і більше новин про те, що шахраї від імені співробітників ПриватБанк обкрадають українців....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -