Реклама

Apple викупили чергову стартап – компанію

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що Apple викупили чергову стартап – компанію, яка займається віртуальною реальністю. Мова йде про стартап Spaces, який створював додатки для VR, гру Terminator Salvation: Fight for the Future. Цей стартап зародився як проект DreamWorks Animation, а в подальшому став самостійною компанією.

Основною причиною, по якій Apple звернули увагу на Spaces є те, що останнім часом вони займалися налаштуванням додатків для відеоконференцій. Все б нічого, але завдяки їхнім налаштуванням, можна було замінити користувача на анімованого персонажа у віртуальній реальності.

Apple викупили чергову стартап - компанію

В компанії Apple конкретно нічого не відповіли про свою покупку, а в компанія Spaces тільки офіційно оголосили, що змінюють курс своїх розробок.

Не важко здогадатися, для чого Apple придбали Spaces. Apple активно працює над своїми VR окулярами і така компанія як Spaces дуже сильно допоможе їм в тому.

Будемо очікувати на результати їхньої співпраці.

Рекомендуємо: Очікується Анонс Флагманського Чіпсета Kirin 9000.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Камера смартфона Nokia 8.3 5G довела свою майстерність

Сьогодні на YouTube було опубліковано відео, де камера смартфона Nokia 8.3 5G довела свою майстерність. Нагадуємо, що Nokia 8.3...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -