Реклама

Браузер Microsoft Edge стрімко набирає популярність

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Браузер Microsoft Edge стрімко набирає популярність. За неповний рік його частка на ринку збільшилася в два рази.

Агентство NetMarketShare опублікувало новий звіт про світовий ринок браузерів. Мабуть, найголовніше і цікаве в ньому – збільшення частки фірмового браузера Microsoft Edge.


У жовтні вона склала 10,22%, при тому, що вересні вона була помітно менше - 8,84%, а на кінець минулого року - і зовсім 5,6%. Загалом, праці Microsoft по насадженню Edge різними способами (і через окреме оновлення, і за допомогою реклами в меню Пуск) не проходять даром. Втім, не можна виключати той факт, що браузер дійсно припав користувачам до душі, врешті-решт у нього така ж база, як і у Chrome.

Браузер Microsoft Edge стрімко набирає популярність
Частка браузерів в сегменті ПК. Зліва - дані за вересень, праворуч - за жовтень

Chrome - як і раніше найпопулярніший браузер в світі навіть не дивлячись на те, що його частка за жовтень трохи знизилася - з 69,94% до 69,95%. Трохи більше втратив Safari: у вересні його частка дорівнювала 3,57%, а в жовтні вже - 3,4%. Цікаво, що за місяць сильно додав Internet Explorer: його частка збільшилася на 1,69%.

Браузер Microsoft Edge стрімко набирає популярність

Chrome домінує і на мобільних пристроях - у нього 68,23% цього сегмента. На другому місці з часткою 17,31% - Safari, на третьому - браузер Samsung (7,01%).

Читайте також: Microsoft Готується До Відключення Браузера Internet Explorer.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Honor оприлюднив нове зображення майбутнього MagicBooks

На сайті Weibo, Honor оприлюднив нове зображення майбутнього MagicBooks. Це буде значне оновлення пристрою. Згідно отриманої інформації, MagicBooks, який...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -