Реклама

Чи ефективне примусове закривання додатків на смартфоні?

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Більшість власників смартфонів стикаються з такою проблемою, як зависання додатків. Приємного в цьому мало, оскільки трапляється в такі моменти, коли той чи інший додаток найбільше потрібно. Варіантів вирішення цієї проблеми не так і багато і все зводиться до того, що ви очікуєте на відповідь смартфона і продовжуєте працювати з додатком, або ж виконуєте екстрене або примусове завершення роботи додатку. Саме про це зараз і поговоримо та розповімо, чи ефективне примусове закривання додатків на смартфоні і чи варто так роботи.

Як ми писали вище, при користуванні додатком, він може "зависнути" і не реагувати на ваші дотики. Зазвичай, в такі моменти весь смартфон впадає в ступор і не реагує на будь-які ваші вимоги. В даній ситуації, причин такої поведінки додатку можуть бути дві, а саме проблема з додатком, а саме його конфлікт з системою смартфона, або ж недостатня кількість оперативної пам'яті. Зазвичай, система смартфона намагається самостійно вирішити конфліктну ситуацію і в більшості випадків, додаток продовжує працювати. Коли ситуація виходить з-під контролю, виникає потреба в примусовому завершенні роботи додатку, який, скажемо так, перезапускає додаток.

Проблему із зависанням смартфона так можна вирішити і смартфон, та й додаток, продовжить працювати, але тут присутній один суттєвий недолік - ризик втрати даних. Для прикладу, на вашому смартфоні була запущена гра, в якій ви проходили певний рівень і в один момент все "зависло". Якщо ж ви виконаєте його примусове завершення роботи, то з ймовірністю 90% ваш останній пройдений рівень не буде збережено. Те саме стосується й інших додатків, в яких зберігаються ті чи інші дані за останню сесію використання.

Який висновок можна зробити з цього? Якщо є можливість зачекати на відновлення роботи додатку, то краще зачекати. Якщо ж вам необхідно швидко повернути смартфон "до життя", то екстрене завершення роботи додатку врятує, але варто врахувати високий ризик втрати даних.

Також нещодавно стало відомо, як в користувачів Android-смартфонів викрадають кошти з рахунків.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Шкідливе програмне забезпечення Pegasus атакувало учасника групи Human Rights Watch

Існує програма, яка використовується для шпигунства за деякими особами та компаніями. Вона називається Pegasus і створили її спеціалісти із...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -