Реклама

Чи впливають фонові процеси на роботу смартфона?

Останні Новини

Потужні нові телефони працюють швидко не залежно від кількості відкритих програм та запущених процесів. Але цього ж не можна сказати про дешеві або старі пристрої. З ними ситуація дещо інша. Якщо робота стала дуже повільною і неможливо просто нічого зробити, варто перевірити кількість фонових процесів та відключити при потребі деякі з них. Ми сьогодні розповімо, як це зробити.

Цікаво: Відомо, як пришвидшити роботу комп’ютера вимикаючи фонові програми

Для початку варто розібратись, а що ж таке фонові процеси? На смартфонах існує дуже багато програм, які вимагають постійного оновлення. Наприклад, щоб користувач отримував сповіщення про нові повідомлення в месенджері або ж бачив усі надходження коштів на карту, потрібно щоб ці додатки працювали на фоні та постійно зчитували нову інформацію. Таким чином людина буде завжди в курсі оновлень. Вимикати фонову роботу в даному випадку можна, але це може принести деякі незручності.

Окрім важливих додатків є ще й такі, що також працюють на фоні, але взагалі цього не потребують. Саме їх варто вимикати. Проблема в тому, що повне закриття програми не вимкне роботи на фоні. Це потрібно робити в ручну в налаштуваннях.

Як встановити ліміт фонових процесів? Для початку треба увімкнути режим розробника. Він не є доступним постійно. Для цього варто виконати такі кроки:

  • Відкрити налаштування.
  • Зайти в розділ Про телефон (він знизу).
  • Знайти фразу “Номер складання” та натиснути 5-7 разів.

Після цього на екрані з’явиться сповіщення, що користувач перейшов в режим розробника.

Цікаво: Відомо, як фонові додатки гальмують роботу смартфона та чому їх потрібно вимикати

Далі потрібно повернутись у налаштування та знайти новий розділ. Він буде називатись “Для розробників” (назва може змінюватись в залежності від виробника смартфона). Далі перейти в пункт «Додатки» та відкрити розділ «Ліміт фонових процесів». Далі слід вибрати один із трьох варіантів роботи:

  • «Не більше 4 процесів». Самий оптимальний варіант. Пристрій буде краще працювати, але потрібні програми будуть теж функціонувати.
  • «Не більше 2 процесів». Цей варіант може зробити користування смартфоном не зручним, але цей режим потрібен дуже слабким пристроям, які не можуть справлятись із завданнями.
  • «Без фонових процесів». На телефоні взагалі ніякі додатки не будуть працювати на фоні.

Не завжди можна з першого разу вгадати, який режим найкраще підійде для смартфона. Тому можна спробувати кожен по черзі і зрозуміти. Після налаштування потрібно вийти з режиму розробника й продовжити користування телефоном.

Цікаво: Швидко розряджається смартфон? Розповідаємо, які фунції найбільше на це впливають.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Samsung запатентували смартфон із унікальними світлодіодними індикаторами

Samsung є провідним гравцем у категорії складних смартфонів. Останній складний від компанії - Galaxy Z Fold 2. Цей пристрій...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -