Реклама

YouTube недоступний в більшості країн

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Якщо ви зараз намагаєтесь подивитися відео на YouTube, то, можливо, не зможете. Хороша новина полягає в тому, що ви не самотні. Погана новина полягає в тому, що YouTube недоступний в більшості країн і , звичайно, в багатьох людей відсутня можливість переглядати відео.

Один з офіційних облікових записів YouTube у Twitter підтвердив, що є проблема, і вони працюють над виправленням, але немає інформації про те, скільки часу знадобиться, перш ніж все нормалізується.

Це питання є глобальним, оскільки є повідомлення про те, що YouTube недоступний з різних куточків світу, включаючи Нігерію та США.

Виходячи з цієї інформації, ви повинні дозволити своєму маршрутизатору, припинити перезапуск пристроїв і просто охолодитись, поки все не повернеться до звичного. Можливо, прочитайте книгу або просто перервіться у своєму телефоні. Ваші очі будуть тобі вдячні за це.

Читайте також: Cмартфони iPhone 12 отримали підтримку HDR в YouTube.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо повні характеристики смартфона Vivo V20 SE

Раніше ми повідомляли, що Vivo готується представити смартфони V20, V20 SE та V20 Pro. Також ми повідомляли короткі характеристики...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -