Реклама

YouTube недоступний в більшості країн

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Якщо ви зараз намагаєтесь подивитися відео на YouTube, то, можливо, не зможете. Хороша новина полягає в тому, що ви не самотні. Погана новина полягає в тому, що YouTube недоступний в більшості країн і , звичайно, в багатьох людей відсутня можливість переглядати відео.

Один з офіційних облікових записів YouTube у Twitter підтвердив, що є проблема, і вони працюють над виправленням, але немає інформації про те, скільки часу знадобиться, перш ніж все нормалізується.

Це питання є глобальним, оскільки є повідомлення про те, що YouTube недоступний з різних куточків світу, включаючи Нігерію та США.

Виходячи з цієї інформації, ви повинні дозволити своєму маршрутизатору, припинити перезапуск пристроїв і просто охолодитись, поки все не повернеться до звичного. Можливо, прочитайте книгу або просто перервіться у своєму телефоні. Ваші очі будуть тобі вдячні за це.

Читайте також: Cмартфони iPhone 12 отримали підтримку HDR в YouTube.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфони Moto G9 Play доступні на території Європи

Від сьогодні, смартфони Moto G9 Play доступні на території Європи і продаються в більшості країн. У Великобританії його ціна...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -