Реклама

Для компанії Lenovo минулий квартал виявився рекордним

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Для компанії Lenovo минулий квартал виявився рекордним. Компанія відзвітувала черговий квартал.

Компанія Lenovo сьогодні опублікувала звіт за другий квартал 2020/2021 фінансового року. За звітний період було отримано дохід 14,5 млрд доларів. Це значення не тільки на 7% більше значення, зафіксованого в звіті за другий квартал попереднього фінансового року, але і є максимальним за всю історію компанії. Рекордно високими також виявилися показники прибутку до сплати податків і чистого прибутку. Перший дорівнює 470 млн доларів, другий – 310 млн доларів, що відповідно на 52% і 53% більше в річному вираженні.

Напрямок діяльності PC and Smart Devices Group (PCSD), що випускає персональні комп'ютери і входить до складу підрозділу Intelligent Devices Group, яке забезпечує основний внесок в дохід компанії, за рік наростило виручку на 8%, до 11,5 млрд доларів. Нагадаємо, за підсумками минулого кварталу Lenovo є лідером серед виробників ПК, займаючи 23,7% ринку.

Підрозділ Mobile Business Group (MBG) теж продемонструвало зростання виручки в річному вираженні, за словами укладачів звіту, «продовжуючи впевнено відновлюватися після впливу COVID-19».

Підрозділ Data Center Group (DCG) наростило виручку на 11%, до 1,48 млрд доларів.

Нарешті, напрямок діяльності Intelligent Transformation теж показало зростання в усіх сегментах більш ніж на 10%. Зокрема, в сегменті Smart Internet of Things зростання перевищило 36%, в сегменті Smart Infrastructure склав 21%, а в сегменті Smart Verticals - 72%. Сегмент Software and Services продемонстрував зростання на 39%. Він один приніс 1,2 млрд доларів, тобто близько 8,5% всього доходу Lenovo Group.

Читайте також: Nokia Намагається Заблокувати Продажі Продукції Lenovo

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрито дизайн Oppo F17 Pro Diwali Edition

Сьогодні стало відомо, що запланований запуск спеціального видання смартфона Oppo F17 Pro Diwali Edition. Дане видання буде запущене 19...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -