Реклама

Дослідники встановили новий рекорд передачі даних по оптоволокну

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Кількість споживаних людством даних зростає з кожним роком, а разом з цим зростає і швидкість інтернету. І поки багато звичайних користувачі в кращому випадку задовольняються швидкістю в гігабіт, дослідники намагаються домогтися набагато більш вражаючих показників. Так, японські дослідники встановили новий рекорд передачі даних по оптоволокну.

Новий рекорд став доступний в ході експериментів дослідників з Національного інституту інформаційних і комунікаційних технологій (NICT) в Японії. Вони змогли розігнати оптоволокно до неймовірних 125 000 Гбіт / с з використанням одноядерной багатомодовою методики. Новий показник в 2,5 рази перевищив попередній рекорд.

За словами дослідників, головна проблема швидкісної передачі даних криється в невеликій оптичної смузі пропускання. В ході експериментів їм вдалося продемонструвати можливість поєднання високоспектрально-ефективної широкосмугового оптичної передачі з оптичним волокном, що містить 15 мод з діаметром оболонки відповідно до чинного галузевим стандартом 0,125 мм.

Дослідники встановили новий рекорд передачі даних по оптоволокну

«При збільшенні кількості режимів в багатомодовій волоконно-оптичній системі передачі, обчислювальна складність необхідної обробки цифрового сигналу MIMO (Multi-Input Multi-Output) зростає. Результатом стала демонстрація передачі 382 каналів з довжиною хвилі, кожен з яких модельований сигналами 64-QAM », - пояснюють учені.

У майбутньому дослідники планують збільшити дальність такий багатомодовою передачі і інтегрувати її з многоядерной технологією, щоб закласти основу для методу оптичної передачі зі збільшеною пропускною спроможністю.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Vivo створили новий датчик зображення

Сьогодні надійшла інформація, що Vivo створили новий датчик зображення. Згідно інформації, отриманої від них, новий датчик використовує масив кольорових...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -