Реклама

Експерт розказав, коли не можна заряджати смартфон

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні експерт розказав, коли не можна заряджати смартфон. Старший фахівець з тестування цифрових продуктів Сергій Кузьменко перерахував всі можливі випадки.

Так, за словами експерта, заряджати смартфон при здутті його батареї – не можна. Крім іншого варто утриматися від зарядки і в разі, якщо смартфон якийсь час провів під прямими променями і нагрівся. Також не радиться заряджати пристрій, якщо він мокрий.

"У разі виявлення проблем з зарядкою телефону, наприклад, він перестає заряджатися або почав розряджатися набагато швидше, ніж раніше, слід перевірити статистику споживаної енергії телефону в настройках. Цілком ймовірно, що розряджатися він став швидше через якиїсь новий додаток, а батарея тут ні до чого ", - поділився думкою Кузьменко.

Має сенс обмежити використання неоригінального зарядного пристрою, зокрема, недорогої китайської підробки, оскільки це може негативно позначитися на акумуляторі смартфона.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо найбільші недоліки середньобюджетного смартфону Xiaomi Redmi Note 11 Pro

В наш час щороку проходять презентації майже сотні видів смартфонів та будь-яких інших гаджетів. Ось не так давно презентували...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -