Реклама

Флагманський смартфон Samsung Galaxy S21 провалив тест на ремонтопридатність

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Фахівці iFixit опублікували відео розбирання смартфона і як виявилося, флагманський смартфон Samsung Galaxy S21 провалив тест на ремонтопридатність. З огляду на, що тильна панель у Galaxy S21 пластикова, не важко було припустити, що розібрати його досить легко, і, отже, рейтинг ремонтопридатності буде як мінімум не нижче середнього. На жаль, все виявилося не зовсім так.

Дійсно, розібрати Galaxy S21 не складно. Усередині все тримається на стандартних гвинтах, а компоненти з'єднуються між собою шлейфами, які легко від'єднуються. На окрему увагу заслуговує невелика плата з роз'ємом USB-C і слотом для карти SIM - в разі пошкодження порту її можна буде легко і недорого замінити.

Акумулятор грунтовно приклеєний, тому щоб його витягти, доведеться потрудитися. Але гірше з екраном - він крихкий. Саме в разі iFixit екран зламався під час вилучення. Тому підсумковий результат - всього 4 бали за ремонтопридатність. Фахівці пояснюють це тим, що акумулятор і дисплей - самі часто замінні компоненти смартфона, а в даному випадку ні з тим, ні з іншим легко не буде.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi MI Box S 4K – оновлена приставка на ринку Android Box

Сьогодні мова піде про Xiaomi MI Box S 4K - оновлена приставка на ринку Android TV.Xiaomi Mi Box...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -