Реклама

Інсайдери розповіли про те, яким буде перший VR-шолом Apple

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Днями інтернет-інсайдери розповіли про те, яким буде перший VR-шолом Apple, а також поділилися відомостями про його ціну. Зараз же з’явилися нові чутки, які суперечать попереднім і кажуть, що новинка буде куди дорожче, ніж передбачалося раніше.

Інсайдери розповіли про те, яким буде перший VR-шолом Apple

Так, судячи з даних анонімних джерел, наближених до Apple, VR-шолом компанії буде продаватися приблизно за 3000 доларів. При цьому пристрій отримає схожі з Apple Watch змінні «ремінці», а також сітчастий матеріал, який раніше вже зустрічався в колонках HomePod, пише The Verge.

У свою чергу по «залізу» новинка обіцяє виявитися бомбою. Мало того, що в нього вмонтують LIDAR-сенсор для сканування простору навколо (на манер останніх iPad Pro і iPhone 12 Pro), так ще й кожен з його міні-дисплеїв матиме розширення 8К.

Інсайдери розповіли про те, яким буде перший VR-шолом Apple

В основу шолома ляже процесор M1. Це той самий чіп, який компанія встановила в MacBook Air, MacBook Pro і Mac mini, представлені в кінці 2020 року.

Як скоро Apple анонсує свій перший VR-шолом - достеменно невідомо. Але чутки свідчать, що трапиться це вже в 2022 році.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфони Apple iPhone 12 швидко розряджаються вночі

Як повідомляє 9to5mac, все більше користувачів виявляють, що смартфони Apple iPhone 12 швидко розряджаються вночі. Акумуляторна батарея iPhone 12...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -