Реклама

Представлено Apple Watch в абсолютно новому кольорі

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні було представлено Apple Watch в абсолютно новому кольорі. Офіційна презентація смарт-годинника в новому кольорі відбудеться в лютому, на щорічному заході в США і Канаді, де відзначають Місяць чорної історії (Black History Month). В ході цього заходу проводяться пам’ятні заходи, присвячені боротьбі суспільства з рабством, расизмом, забобонами і бідністю, а також відзначається внесок афроамериканців в культурне і політичне життя країн.

В рамках Місяця чорної історії компанія Apple представила спеціальну версію розумних годин Apple Watch Series 6 під назвою Black Unity. Дана версія поставляється зі спортивним ремінцем, пофарбованим у кольори Панафриканського прапора.

Розумні годинники Apple Watch Series 6 Black Unity доступні в версіях 40 і 44 мм, на зворотній частині корпусу присутнє лазерне гравіювання зі словами Black Unity, а також Truth. Power. Solidarity.

Залежно від розміру годинник коштує 399 і 499 доларів відповідно. Окремо ремінець Black Unity пропонується за 49 доларів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо спосіб блокування реклами на смартфонах Xiaomi, POCO та Redmi

Реклама….. Це те, що турбує зараз багатьох користувачів смартфонів, оскільки її все більше і більше з’являється як в додатках,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -