Реклама

Тести Apple M4 показують, що це король одноядерної продуктивності

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Результати тестів чипу Apple M4 показують, що він встановлює нові стандарти в одноядерній продуктивності. Цей новий процесор перевершує чіпи Intel i9-14900K за результатами тестів.

Apple нещодавно оголосила про випуск чіпу M4, і тепер почали з’являтися результати тестів нового чіпа на сайті тестів Geekbench. Найвражаючим є те, що в одноядерних тестах M4 випереджає i9-14900K від Intel, що відноситься до преміум-класу процесорів.

Цікаво: Apple iPhone SE 4: останні новини та чутки.

Результати тестів показують, що M4 досягає 3800 балів, в той час як показники i9-14900K коливаються навколо 3600 балів у одноядерній продуктивності. Однак особливо вражає споживання електроенергії. Зазвичай, чим більше енергії витрачає чіп, тим більше вимоги до охолодження та продуктивності.

Насправді, Apple заявляє, що чіп M4 може забезпечити таку саму продуктивність, використовуючи лише четверту частину потужності порівняно з останнім чіпом ПК у тонкому та легкому ноутбуці. Це ставить M4 в перевагу, особливо з урахуванням того, що пристрої iPad, які використовують M4, потребують менше енергії через їх тонкий та легкий дизайн.

Хоча M4 вражає своєю одноядерною продуктивністю, важливо відзначити, що чіп i9-14900K значно перевершує M4 у багатоядерній продуктивності, і ви не можете (і, ймовірно, не захочете) просто вставити M4 у свій наступний ігровий комп’ютер, тому ці тести більшою мірою стосуються свідчення потужності M4, а не спроби Apple перемогти Intel.

Тим не менш, якщо ви шукаєте потужний планшет, має сенс лише перевірити останні iPad від Apple із фірмовим чіпом M4, як-от новий iPad Pro.

Цікаво: Українцям розповіли, як безпечно користуватися Apple Pay.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 6 смартфонів, в яких час автономної роботи вище середнього

Кожен українець, при покупці нового смартфона, робить акцент на ті можливості смартфона, які йому найбільше підійдуть. Якщо ви геймер,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -