Реклама

Флагман від Samsung став дешевший в три рази в рамках великого розпродажу

Останні Новини

На даний момент в Китаї проходить величезний розпродаж і під зниження цін потрапляють не лише їх бренди, а й інші смартфони.

Мова піде саме про флагман корейського бренду - Samsung Galaxy S22. Візьмемо до прикладу модель із оперативною пам'яттю 8 Гб, а вбудованою 128 Гб. Ще в березні 2022 року він коштував приблизно 750 доларів, зараз його можна купити за 530 доларів. Ну це дійсно дуже суттєва різниця як для смартфону такого рівня. В Китаї можна придбати цей смартфон у будь-якому кольорі та з будь-якою пам'яттю, адже вони э з обсягом 256 Гб. Все це є в наявсності по зниженій ціні на розпродажі.

Цікаво: Відомо, як скинути смартфон Samsung до заводських налаштувань

Нагадаємо, що ж собою являє смартфон Samsung Galaxy S22. Телефон отримав AMOLED-дисплей розмір 6,1 дюйма. Камера у пристроя потрійна: основна на 50 Мп, додаткові на 12 та 10 Мп. Акумулятор досить якісний та довго тримає заряд, ємність 3700 мАч. Зарядний пристрій до нього звичайний провідний із потужністю 25 Вт, досить швидко відновлює заряд батареї.

Усі, хто хотів собі придбати смартфон Samsung Galaxy S22, але вважали його дорогим, зараз мають можливість купити його із пристойною знижкою.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Sourceithome
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

iPhone впав у воду? Ось як позбутися рідини через динамік

Якщо ваш iPhone випадково впаде у воду, вихід звуку може бути забитий краплями. Незважаючи на те, що телефон не пропонує вбудовану функцію...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -