Реклама

Відомо, як зняти кошти з картки ПриватБанку, якщо вона відсутня

Останні Новини

Зараз в більшості люди користуються банківськими картками, а готівку в руки беруть вкрай рідко. В кожному магазині можна розрахуватись карткою, за усі послуги та інтернет-покупки. Навряд чи зараз може хтось собі уявити життя без такого зручного винаходу. Не дивлячись на це все, потреба в готівці інколи таки з’являється. Здавалося б, ну треба готівки, пішов зняв та й усе. Так воно все і є, але що робити, якщо в той момент немає картки або ж вона взагалі загублена? На щастя, ПриватБанк зробив можливим зняття грошей без картки на руках. Як це робиться та що для цього потрбіно? Читайте далі в статті.

Зазвичай картки лежать в гаманці або сумочці і до них є постійний доступ, але не потрбіно виключати можливості картку забути вдома, або ж загубити чи втратити. Також часто картка просто стає не придатна до використання бо закінчився термін дії, пошкодилась магнітна стрічка, сама картка намокла або поламалась. У мене також була ситуація, коли банкомат забрав картку із-за помилково введеного пін коду. Щоб не йти до банкомату і не відновлювати втрачену картку, я просто розраховувалась телефон через безконтактні платежі, або ж знімала кошти без картки, якщо це було потрібно. Дана функція ПриватБанку дуже зручна та допомагає в ситуаціях, де дійсно потрібна готівка, а картки немає.

Цікаво: Названо найпоширеніші шахрайства з банківськими картками ПриватБанку

Як ж зняти кошти з картки ПриватБанку, якщо вона не при собі? Тут є декілька варіантів. Найпростіший - перекинути усі гроші на іншу картку. Часто в людини лежить не одна, а декілька карток. Вони можуть бути не від одного банку, але це не має значення. При відсутності потрібної картки, можна певну або всю суму перевести на іншу наявну картку і зняти тоді вже гроші в банкоматі. Це швидко та зручно.

Якщо ж такої можливості немає, то ПриватБанк створив чудову систему, яка дозволяє зняти кошти без картки в будь-якому банкоматі. Що для цього потрібно? Ви знаходите найближчий до вас банкомат, обираєте розділ "Зняти готівку без картки" та вводите всі потрібні дані. Зазвичай при собі вистачить мати лише увімкнений номер телефону, до якого картка і прив'язана. Це потрібно для дзвінка з банку щоб підтвердити особистість. Як бачите сама процедура доволі швидка та легка.

Ще один варіант - зняти кошти в касі банку. Цим способом мало хто користується, та і потреби такої немає. Набагато шкидше знайти банкомат поблизу себе, а не відділення банку. Тим більше готівка може бути треба в будь-який момент, а відділення працюють по графіку та мають вихідні.

Стало відомо, як безкоштовно користуватися банківськими картками від ПриватБанку

Як бачите, відсутність картки не проблема і кошти можна зняти різними способами без проблем. Але пам'ятайте, що при втраті картки краще піти і відразу її відновити. Якщо ж картка була не втрачена, а вкрадена, то потрібна заблокувати її, щоб шахраї не змогли скористатись вашими коштами, адже відгадати пароль не дуже складна задача.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відбувся анонс нового процесору від Qualcomm

Сьогодні відбувся анонс нового процесору від Qualcomm - Snapdragon 865 Plus 5G (SM8250-AB). Даний процесор - це вдосконалена версія...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -