Реклама

Huawei подала патентну заявку на абсолютно новий дизайн камери

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

15 жовтня 2020 року Huawei подала патентну заявку на абсолютно новий дизайн камери для смартфонів у Відомство інтелектуальної власності Європейського союзу, яка тепер схвалена і опублікована публічно.

Huawei подала патентну заявку на абсолютно новий дизайн камери

На патентних зображеннях показаний новий смартфон з абсолютно новою системою камер, що складається з великого блоку, в якому розміщені два кола з двома камерами в кожному.

Huawei подала патентну заявку на абсолютно новий дизайн камери

Також видно світлодіодне підсвічування. На лицьовій частині телефону є центральний отвір в екрані для фронтальної камери для Селфі. На правій стороні телефону розташовані кнопки регулювання гучності і включення.

Компанія Huawei в грудні офіційно представила свої бюджетні флагмани Nova 8 і Nova 8 Pro, які отримали схожий модуль на задній панелі, однак модулі в ньому розташовувалися інакше.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В Украине активизировалась популярная мошенническая схема с OLX

Стаття доступна українською...Сегодня стало известно, что в Украине активизировалась популярная мошенническая схема с OLX, о которой уже распространялась информация...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -