Сьогодні з’явилася інформація, що Huawei випустили розумну настільну-лампу Smart Lamp 2. Раніше ми про неї дещо повідомляли, а сьогодні з’явилося більше інформації.

Настільна лампа отримала сертифікацію від 5 моніторингових установ і отримала маркування, як та, що “випромінює нульове синє світло”.
В цієї лампи також відсутнє мерехтіння. Smart Lamp 2 отримала національне маркування АА, що забезпечує безпеку очей у всіх аспектах. Така лампа покриває світлом стіл діаметром 1,6 метра та забезпечує широке покриття всього робочого столу. Тобто, відсутні темні області, а значить відсутнє зайве напруження для очей. Лампу можна регулювати в трьох позиціях, що дозволяє максимальне її обертання.

Верхня і нижня вісь обертання панелі лампи дорівнює 200 °, ліва та права осі обертання – 180 °, а базова вісь обертання – 55 °. Користувачі можуть регулювати висоту та кут нахилу.

Найвища центральна освітленість досягає 4839LUX, а світло рівномірне і м’яке. Індекс кольоропередачі настільної лампи Ra> 95. Лампа поставляється лише в білому кольорі і вже доступна в Китаї. Ціна такої лампи 30 доларів.

Джерело: TMALL

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook та каналі в Telegram. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

Залишити відповідь