HyperX випускає Cloud Alpha S Blackout

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

І ще одна новинка! HyperX випускає Cloud Alpha S Blackout. Обладнана гарнітура випромінювачами діаметром 50 мм та працює в діапазоні частот 13-27000 Гц. Також навушники підтримують віртуальний об’ємний звук. Для більш точного позиціонування звуку в грі, конструкція навушників двокамерна та дозволяє розділити низькі та високі частоти.

Cloud Alpha S Blackout

Присутній тут знімний мікрофон, який має функцію шумопоглинання. Щодо частотних параметрів, то тут вони знаходяться в межах 50-18 000 Гц.

Амбушури виготовлені з спіненого матеріалу з ефектом пам’яті та повітропроникного шкірзамінника, основний корпус із алюмінієвого сплаву. Гарнітура підключена до мікшера, який далі підключається до порту USB.

Виконана гарнітура у чорному кольорі. Загальна вага гарнітури становить 321 гр. HyperX випускає Cloud Alpha S Blackout по ціні 130 дол.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Чому небезпечно відправляти скріни через Інтернет і чим це Вам загрожує

Зробити та відправити скрін – це просто, швидко, зручно та легко, проте не завжди безпечно. Відповідно, сьогодні ми розповімо,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -