Реклама

Як скинути безпровідні навушники Apple AirPods

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Виникли проблеми з AirPods або AirPods Pro? Ви пробували їх вимкнути і знову ввімкнути?

Це може здатися стандартною відповіддю з ІТ-довідкової служби вашого офісу, але скидання ваших наушників до заводських налаштувань може вирішити багато помилок, включаючи деякі проблеми із зарядкою, а також вам захочеться зробити це, якщо ви плануєте їх продати.

Цікаво: Найкращі бездротові навушники для iPhone та iPad 2022 року.

Скидання ваших AirPods займає всього пару хвилин, і після того, як ви це зробите, вони будуть діяти так, ніби вони абсолютно нові, тож ви можете передати їх новому власнику або налаштувати їх знову та повернутися до прослуховування ваші улюблені списки відтворення та подкасти.

Читайте далі, щоб дізнатися, як це робиться.

Коротка версія

  • Відкрийте кришку футляра
  • Торкніться значка «i» поруч із навушниками AirPods в меню Bluetooth
  • Торкніться «Забути цей пристрій»
  • Утримуйте кнопку на задній панелі футляра приблизно 15 секунд

Крок 1. Покладіть AirPods у футляр

Закрийте кришку і почекайте не менше 30 секунд. Коли ваші 30 секунд закінчаться, знову відкрийте кришку і відкладіть футляр вбік. Переконайтеся, що кришка випадково не закрилася.

Крок 2. Відкрийте меню налаштувань на своєму iPhone або iPad

Тепер виберіть параметр Bluetooth, який показує всі пристрої, які ви раніше підключили. Ваші AirPods відображатимуться тут, ймовірно, з вашим ім’ям перед ними. Виберіть круглу синю піктограму «i» біля їх імені, і з’явиться інше меню.

Крок 3. Виберіть Забути цей пристрій

Це меню дозволяє вам змінити режим шумозаглушення, налаштувати елементи керування та багато іншого, але якщо ви прокрутите вправо донизу, ви побачите опцію «Забути цей пристрій». Натисніть це, і з’явиться ще одне поле підтвердження з червоним написом «Забути пристрій». Виберіть це для підтвердження. Це видалить ваші AirPods з усіх пристроїв у вашому обліковому записі iCloud.

Цікаво: Відомо, як на Android під’єднати навушники Apple AirPods.

Крок 4. Утримуйте кнопку скидання на корпусі

На задній стороні футляра AirPods, трохи нижче петлі, ви побачите невелику круглу кнопку. Коли кришка футляра все ще відкрита, утримуйте цю кнопку натиснутою протягом 15 секунд, доки індикатор стану не почне блимати жовтим, а потім білим. У стандартному футлярі AirPods ця лампочка знаходиться всередині між насадками, але якщо у вас є бездротова зарядка або у вас AirPods Pro, то вона знаходиться спереду.

Цікаво: Відомо, чому бездротові навушники Apple AirPods вийшли з моди.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Способи визначення продуктивності смартфона

Продуктивність смартфона залежить від багатьох параметрів, які сумарно впливають на його потужність. Серед них процесор, об'єм ОЗУ, стандарт пам'яті...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -