Реклама

Компанія Apple анонсувала нові навушники AirPods Max

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні компанія Apple анонсувала нові навушники AirPods Max, інноваційні бездротові навушники з високоякісним звуком. AirPods Max отримали мікросхему H1 і передове програмне забезпечення, а також адаптивний еквалайзер, активне шумозаглушення, режим прозорості і об’ємний звук.

Компанія Apple анонсувала нові навушники AirPods Max

AirPods Max доступні в п’яти кольорах, включаючи космічний сірий, сріблястий, блакитний, зелений і рожевий. Попередні замовлення стартували за ціною 550 доларів ( В Україні від 15 тис грн), продажі почнуться з наступного вівторка, 15 грудня.

Компанія Apple анонсувала нові навушники AirPods Max

Кожна амбушюра прикріплюється до голови за допомогою нового механізму, який врівноважує і розподіляє тиск чашки вуха і дозволяє їм незалежно повертатися і обертатися відповідно до унікальними контурами голови користувача. У кожній амбушюра використовується акустично сконструйована піна з ефектом пам’яті, що забезпечує ефективне ущільнення – це важливо для забезпечення якісного звуку.

Компанія Apple анонсувала нові навушники AirPods Max

Цифрова корона Digital Crown, як у Apple Watch, пропонує точне регулювання гучності і можливість відтворювати або припиняти, пропускати треки, відповідати або завершувати телефонні дзвінки, а також активувати Siri. Кнопка управління шумом легко перемикається між режимом активного шумозаглушення і режимом прозорості.

AirPods Max оснащені 40-міліметровими динамічними драйверами, розробленими Apple. Кожна амбушюра оснащена трьома спрямованими назовні мікрофонами для виявлення шуму, а один мікрофон всередині амбушюри відстежує звук, що досягає вуха слухача. Користувачі можуть перемикатися в режим прозорості, щоб одночасно слухати музику і чути навколишнє середовище.

Компанія Apple анонсувала нові навушники AirPods Max

AirPods Max автоматично визначає, коли вони знаходяться на голові користувача, за допомогою оптичних датчиків і датчиків положення. Гарнітура AirPods Max відтворює звук і може зупиняти відтворення після зняття або коли користувач просто піднімає одну чашку для вух.

Компанія Apple анонсувала нові навушники AirPods Max

AirPods Max відрізняються тривалим часом автономної роботи: до 20 годин без підзарядки з активним шумозаглушенням і просторовим звуком. У комплекті йде тонкий чохол Smart Case, який переводить AirPods Max в режим наднизького енергоспоживання, що допомагає зберегти заряд акумулятора, коли пристрій не використовується.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Huawei представляє новий автоматизований робототехнічний процес

Компанія Huawei представляє новий автоматизований робототехнічний процес AntRobot RPA 2.0. Ця система з’являється, коли компанія просувається до „цифрової трансформації”. З новим...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -