Реклама

Компанія Huawei запатентували смартфон з шістьма камерами

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Huawei запатентували смартфон з шістьма камерами. Відповідний патент компанія Huawei Technologies подала ще в жовтні 2019 року в СNIPA (Китайське національне управління інтелектуальної власності). Відповідні документи були опубліковані 11 вересня 2020 року. Даною інформацією поділився портал LetsGoDigital.

Компанія Huawei запатентували смартфон з шістьма камерами

Згідно інформації в патенті, всю лицьову сторону смартфона Huawei Penta займає екран і на ньому відсутні вирізи під фронтальну камеру. Також відсутнє місце для спливаючої камери, тому існє ймовірність, що смартфон отримає підекранну камеру.

До речі, показано три варіанти моделі, як показано на малюнку. Моделі телефонів відрізняються одна від одної розміщенням камери. З першою моделлю камера пента розміщена в лівій верхній частині, з другою вона розташована в центрі посередині, а як третій варіант – система камер розміщена прямо вгорі.

Усі чотири лінзи камери мають однаковий розмір. П’ята камера має трохи менший об’єктив, поруч із круглим світлодіодним спалахом. Декоративні лінії навколо об'єктивів камери забезпечують гладку на вигляд систему камер. На жаль, короткий опис не містить додаткової інформації про конфігурацію камери.

На даний момент невідомо, чи такий смартфон з'явиться в продажі, але на нього варто очікувати.

Джерело: LetsGoDigital

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Windows 11 працює повільно? Перегляньте можливі причини та 7 порад щодо оптимізації продуктивності

Windows 11, остання версія настільної операційної системи Microsoft , має оновлений дизайн і безліч нових функцій. Однак деякі з них можуть споживати більше...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -