Lifecell пропонує вигідні тарифи абонентам Vodafone та Київстар

Останні Новини

Компанія Lifecell пропонує вигідні тарифи абонентам Vodafone та Київстар, а саме, оператор мобільного зв’язку запустив акцію під назвою «Оце так номер!». Дана акція стосуватиметься тих користувачів, які вирішили перенести свій мобільний номер до lifecell.

Дія акції «Оце так номер!» розпочалась 26 травня 2021 та діятиме до 10 грудня 2021 року. Якщо ви в цей період вирішите перенести свій номер до lifecell, то додатково отримаєте бонусні 10 Гб мобільного інтернету та 100 хвилин на всі мобільні номери по Україні. Доступні бонуси будуть протягом 10 днів, а нарахування їх відбуватиметься кожного місяця до закінчення терміну дії акції.

Загалом, в рамках послуги Mobile Number Portability, до lifecell перейшло більше 21 тис. абонентів. В той час, як змінили lifecell на іншого оператора всього 3,3 тис. користувачів.

Також нещодавно стало відомо, що Lifecell стимулює українців покинути месенджер WhatsApp.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Очікується запуск виробництва екоавтомобіля Precept Polestar

Сьогодні ми отримали інформацію, що очікується запуск виробництва екоавтомобіля Precept від Polestar. Виробництво автомобіля планується у Китаї на новому...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -