Реклама

Месенджер Viber запустив нову функцію

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Месенджер Viber запустив нову функцію для користувачів, що дозволить проводити групові відеоконференції. У відеоконференції можуть приймати участь до 20 людей одночасно і без обмеження по тривалості в часі.
Як говорить операційний директор Rakuten Viber, дана функція зараз знаходиться в фазі активного тестування і в найближчому майбутньому вона буде доступна для всіх користувачів.
По його словах, кількість учасників відеоконференції буде збільшуватися по мірі популярності цієї функції.

Для колективного спілкування можливі текстові конференції ( до 250 осіб одночасно) та групові аудіодзвінки ( до 20 осіб одночасно).

Як повідомляється, функція відеоконференції буде надзвичайно легка у використанні. Користувач, який розпочав відеоконференцію, буде відображатися на головних екранах всіх учасників. При бажанні, відображати на головному екрані можна й іншого користувача, який приймає участь у конференції.

На даний момент, Viber займає найвищі позиції серед користувачів месенджерами. Згідно офіційної статистики Viber, майже 90% українських користувачів, мають встановлений додаток Viber.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Dell UP3221Q – перший mini-LED монітор на ринку

Компанія Dell показала свій монітор UltraSharp 32 HDR PremierColor (UP3221Q) ще на початку поточного року, але тепер він виходить...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -