Реклама

Новий спосіб автентифікації кросівок запускає eBay

Останні Новини

Через декілька днів, а саме 25 жовтня 2020 року, стане доступний новий спосіб автентифікації кросівок, що запускає eBay. Дана послуга спрямована на перевірку взуття та їх відповідність до заявленого опису та списків на даній платформі, тобто для виявлення підробок. Загалом, така функція охопить усі кросівки вартістю більше 100 дол у США.

Згідно отриманої інформації, автентифікація буде відбуватись за допомогою перевірки найдрібніших деталей. До прикладу, підрахунок кількості стібків на парі взуття. Повинна охопити дана функція найпопулярніші стилі та бренди кросівок. Нагадаємо, що раніше, eBay уже впровадив функцію автентифікації годинників.

Рекомендуємо: Nokia одночасно представить дві нові моделі навушників.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Фітнес-браслет Honor Band 5 Sport

Honor випустили фітнес-трекер для носіння Band 5. Однак через деякий час вони вирішили поповнити лінійку своїх фітнес-браслетів і тому зробили Фітнес-браслет Honor Band 5 Sport.
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -