Реклама

Microsoft почав звільняти працівників з Microsoft News

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

На дворі 21 століття і технології стрімко йдуть вперед. Багато топових компаній, які зв’язані з технологіями і прогресом в загальному, весь час вдосконалюються і стараються автоматизувати роботу. А для автоматизації ідеально підходить AI (штучний інтелект) і компанії вкладають в них шалені інвестиції. На цей раз вийшло так, що через AI, Microsoft почав звільняти працівників з Microsoft News. Такі кадрові зміни викликані тим, що Microsoft вирішив більше покладатися на AІ, ніж на справжніх журналістів.

Як повідомляється, найбільше постраждало працівників відділу SANE Microsoft. В цьому розділі працювали редактори, які шукали та вибирали Новини для Microsoft News, MSN та Microsoft Edge.
В Microsoft пояснюють це так:

“Це може призвести до збільшення інвестицій в деяких місцях і час від часу повторного розміщення в інших. Ці рішення (мається на увазі “звільнення”) не є результатом нинішньої пандемії.”

Як відомо, Microsoft News з’явилися в 2018 році. В цьому підрозділі працює більше ніж 800 працівників, які працюють в 50 різних країнах.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 10 лучших версий Windows, которые вы могли пропустить

Стаття доступна українською..За последние 35 лет Microsoft выпустила не менее 30 основных версий операционной системы Windows. Но не все...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -