Реклама

Microsoft визнали масовий брак контролерів Xbox

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Минулого місяця стало відомо, що геймпади для нової PlayStation 5 – DualSense – страждають дрейфом стіків. Через це на Sony навіть подали колективний позов. Як виявилося, новий контролер Xbox Wireless для Xbox Series X / S теж не позбавлений проблем.

Користувачі розповіли, що геймпад НЕ розпізнає натискання на певні кнопки. Зокрема, не працює кнопка «Y», що може бути особливо дратівливим для гравців в FIFA. Користувач розповів, що контролер підводив його кілька разів за 15-хвилинну гру. Кнопки «A» і «X» теж не працювали.

Microsoft вже визнала наявність проблеми і заявила, що працює над її вирішенням. Компанія також порадила користувачам, які зіткнулися з проблемою, звертатися в підтримку Xbox.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Более 3 млрд электронных писем и паролей только что распространились в Интернете

Стаття доступна українською...Обычно, когда происходит нарушение данных, киберпреступники могут просочить имена пользователей и пароли, похищенные в одной организации или...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -