Реклама

MIUI 12.5 може дебютувати разом із смартфоном Xiaomi Mi 11

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Xiaomi почала надсилати оновлення MIUI 12 на свої телефони приблизно в травні. З тих пір компанія поставила оновлення для більшості своїх телефонів, хоча в деяких випадках лише після певної суєти та спотикань. Однак з якихось причин компанія не переходить до MIUI 13, як можна було б очікувати. Натомість, сьогодні стало відомо, що MIUI 12.5 може дебютувати разом із смартфоном Xiaomi Mi 11.

 За словами керівника відділу розробки програмного забезпечення Xiaomi Джина Фана, Xiaomi анонсує MIUI 12.5 десь цього місяця. Дата не вказана, але свіжа інформація дає уявлення про те, коли це буде.

Згідно з повідомленнями минулого тижня, Xiaomi випустить серію Mi 11 29 грудня. Таким чином, існує величезна ймовірність того, що компанія також випустить MIUI 12.5 на цю дату, з новими флагманськими телефонами, що мають програмне забезпечення. 

Це загальногалузева тенденція, коли такі компанії, як Huawei та Samsung, дебютують разом із новими флагманськими версіями нового програмного забезпечення.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрито детальні характеристики дисплеїв iPhone 12

Нещодавно ми писали, що iPhone 12 вийде в 4-х моделях: iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -