Реклама

Motorola готується до запуску нового смартфона Сapri

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Motorola готується до запуску нового смартфона Сapri, але не раніше, ніж пристрій сертифікується, що він безпечний для використання споживачами. Телефон з номером моделі XT2127-1 / XT2127-2 з’явився на FCC, доповнюючи його списки TUV Rheinland та UL (Demko) з початку цього місяця. Наразі ми знаємо, що у нього буде акумулятор на 5000 мАг з швидкою зарядкою 19 Вт і буде лише для 4G.

Телефон, який, як кажуть, називається Motorola Capri, буде поставлятися з досить базовими характеристиками – екраном HD + з нарізною краплею та чіпсетом Snapdragon 460. 

Оперативна пам’ять і пам’ять становитимуть 4/64 ГБ, а на задній панелі буде чотири камери, дві з них, ймовірно, досить обмеженого використання (датчик глибини + макрооб’єктив).

Велике питання полягає в тому, як називається цей телефон. Це може бути Moto G10 Play, але ми також могли побачити новий пристрій у наддоступній лінійці E - напевно, більш потужний варіант Moto E7 Plus, який поділяє багато специфікацій з Motorola Capri.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Актуальні скарги українців на месенджер Viber в 2022 році

В месенджера Вайбер досить велика і активна база користувачів, яка станом на 2018 рік складала понад 1 млрд, а...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -