Реклама

Останні Записи

Навушники Apple AirPods 3 не отримають жаданну функцію

Лінійка повністю бездротових навушників AirPods є одним з найпопулярніших аксесуарів компанії Apple. Останнім часом все частіше з’являються чутки про навушниках, який повинні вийти під назвою Apple AirPods 3. Сьогодні ми дізналися, що Навушники Apple AirPods 3 не отримають жаданну функцію.

Згідно нової інформації, повністю бездротові навушники Apple AirPods 3 повинні бути офіційно анонсовані в березні наступного року. Відомий аналітик Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) ще в червні цього року стверджував, що Apple планує випустити бездротові навушники AirPods третього покоління в першій половині 2021 року. До того моменту продаж AirPods другого покоління будуть припинені.

Джерело повідомляє, що Apple AirPods 3 отримають новий дизайн і будуть нагадувати AirPods Pro. Основним постачальником компонентів для цього аксесуара буде виступати Taiwan Career Technology.

Незважаючи на зовнішню схожість з AirPods Pro, навряд чи навушники отримають підтримку активного шумозаглушення – головної функції, яка відокремлює варіант AirPods Pro від стандартних моделей.

Сьогодні ж Apple може випустити нові преміальні бездротові навушники, які теж стануть частиною серії AirPods. Їх ціна, за чутками, складе близько 600 доларів.

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook, каналі в Telegram та в Twitter. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

Latest Posts

Популярні Записи

spot_img