Названо 3 Android-смартфони, камери яких, нічим не гірші ніж у iPhone 12

Останні Новини

Прихильників смартфонів iPhone є досить багато, а останню модель iPhone 12 цінять за його можливості фотозйомки. Дана стаття буде для прихильників Android-смартфонів, так як ми назвемо 3 Android-смартфони, камери яких, нічим не гірші ніж у iPhone 12.

  1. Samsung Galaxy S21 Ultra
    Даний смартфон дозволяє робити фото прямо з відео та знімає з розширенням 8К. Оснащений смартфон чотирма камерами, основна з яких отримала об’єктив на 108 Мп. Також тут присутній режим стабілізації, хороший зум. Фронтальна камера отримала 40-мегапіксельний датчик.
  2. Xiaomi Mi10t Pro
    Цей смартфон отримав три камери із основним 108 Мп датчиком та як попередня модель, знімає відео в дозволі 8К. Фронтальна камера тут 20-мегапіксельна, яка отримала HDR-режим. З додаткових функцій, то камера даного смартфона отримала чудовий режим із довгою витримкою, нову технологію стиснення зображення та дозволяє робити справді чіткі та яскраві зображення при поганому освітленні.
  3. Honor 30 Pro +
    Тут камера також потрійна з основним надчутливим об’єктивом на 50 Мп. Присутній тут 50-кратний зум та хороша система стабілізації. Фронтальна камера – 32-мегапіксельна з режимом ширококутної зйомки, а також з можливістю розпізнавання обличчя та ефектом боке.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Власники смартфонів Xiaomi масово скаржаться на проблеми з MIUI 12

Тільки нещодавно ми публікували матеріал про причини проблем із фірмовою оболонкою Xiaomi MIUI, а сьогодні стало відомо, що власники...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -