Названо 5 найбільших недоліків сучасних смартфонів

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ми часто пишемо про нові смартфони, їхні нові функції та можливості, але не так часто говоримо про їхні мінуси. Сьогодні спробуємо виправити ситуацію, тому буде названо 5 найбільших недоліків сучасних смартфонів.

Недолік 1. Зайві та непотрібні функції

Напевно це той недолік, що нас в ITechNews нервує найбільше. Практично всі сучасні смартфони отримують функціонал, який практично нікому не стане в нагоді при користуванні смартфоном. Мало того, що в смартфони “засовують” такий різний мотлох, його ще й рекламують як неймовірно корисну і потрібну функцію. Особливо цим грішать китайські виробники смартфонів, які полюбляють додавати щось таке, що справді зайве.

Недолік 2. Amoled екрани

Напевно цілком неочікувано, але Amoled екрани можна віднести до одного з найбільших недоліків сучасних смартфонів. Фактично, можна виділити 2 причини цього: мерехтіння та вигорання.

З першою причиною проблеми досить серйозні, оскільки Amoled екрани досить сильно мерехтять, що пагубно впливає на зір, та й на здоров’я в цілому.

У вигоранні також мало приємного, особливо коли ви купуєте смартфон за суму понад 15 000 грн, а через рік користування ним, на екрані починають з’являтися плями.

Невідомо, чи виробники спеціально не вирішують проблему, чи вони просто не знають як її вирішити.

Недолік 3. Комплектація смартфонів

За комплектацію останніх топових смартфонів також варто згадати. Ну серйозно, купуючи смартфон за 800+ доларів, ви вже не отримаєте ні зарядного блоку, ні навушників – просто смартфон. Більшість виробників це роблять в цілях піклування про природу, але на ділі це не відноситься до реальності.

Чим дешевший смартфон ви купуєте, тим більша його комплектація і чим дорожчий – тим менша.

Недолік 4. Розміри смартфонів

Однозначно, комусь до вподоби смартфони із дисплеями понад 6-дюймів, але будемо відвертими, користуватися ним не так вже й зручно, окрім тих випадків, коли смартфон з таким дисплеєм вільно поміщається у вашу руку.

Зараз компанії роблять акцент на “лопати” і все рідше випускають комфортні смартфони для користування одною рукою. Швидше за все, що скоро смартфони будуть з такими дисплеями, як в планшетах.

Недолік 5. Навушники

В даному випадку, навушники це та річ, яка активно використовується з смартфонами і дуже неприємно, коли вас змушують користуватися тільки Bluetooth-навушниками тільки через те, що з смартфона забрали роз’єм 3,5-мм.

Всім активним користувачам провідних навушників відомо, що їхній термін роботи (при бережному ставленні) складе далеко не 2-3 роки, чого не сказати про безпровідні навушники, в яких термін роботи залежить від акумулятора, який рідко виживає понад 2 роки.

Ми назвали тільки ті проблеми сучасних смартфонів, які, особисто нас, нервують найбільше. Можливо, для вас це не такий вже і недолік, тому стаття була більш інформативною.

Також нагадуємо, що нещодавно ми перераховували провідні вакуумні навушники Panasonic, які ще й бюджетні і задовільнять потреби більшості меломанів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Владельцы кнопочных телефонов смогут полноценно пользоваться мессенджером WhatsApp

Стаття доступна українською...В течение этого года, новости вокруг WhatsApp и их владельцев появляются почти каждый день. Один день это...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -