Реклама

Названо додатки, за допомогою яких можна покращити багатозадачність Android-пристроїв

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Додатки, описані в цій статті, допоможуть Вам в роботі та перетворять Ваш Android-пристрій в багатозадачну машину, подібну до комп’ютера. Ці програми розширять межі Вашого телефона або планшета, а також Ваші власні можливості. Переходимо до переліку.

TASKBAR

Ця програма дозволяє одночасно запускати більше десятка додатків в різних вікнах. Якщо Ви хочете підвищити багатозадачність Вашого смартфона, то кращого інструменту і не придумати. Додаток має вигляд панелі інструментів, щось подібне до кнопки «Пуск» у Windows.

Коли Ви встановите додаток, в нижній частині екрану зліва, або справа Ви помітите своєрідну кнопку. Це - стартове меню, яке дає можливість переключатися між всіма встановленими програмами.

Найкращим в додатку є те, що він дозволяє відкривати програми в незалежних одне від одного вікнах, дозволяючи Вам, таким чином, працювати одночасно з різними додатками. Також можна закріпляти обрані додатки та блокувати непотрібні.

Для зручності, панель завдань налаштована автоматично ховатися, коли її не використовують, а натиснувши кнопку зі стрілкою, вона з’явиться знову. За Вашим бажанням можна поміняти її орієнтацію – перемістити вгору чи до бокових сторін.

Taskbar в багатьох відношеннях є справді революційним додатком, який дозволяє робити на Android-пристроях такі речі, які раніше Ви робити не могли. Наприклад, одночасно дивитися відео на YouTube та відвідувати сайти.

Якщо Ваш пристрій працює на 7 версії Android та вище, то додаток дасть Вам можливість запускати програми у вікнах довільної форми.

Цікаво: Названо найпопулярніші додатки та ігри для Android в 2021 році.

SPLIT SCREEN LAUNCHER

В деяких смартфонах на Android, наприклад Xiaomi, функція розділення екрану передбачена. А власники пристроїв, у яких немає цієї функції, можуть її отримати, встановивши додаток Split Screen Launcher. За його допомогою, Ви можете розбити екранний простір свого гаджету на два вікна, щоб користуватися ними незалежно одне від одного.

Наприклад, Ви хочете в одній частині екрану переглядати пошту, а в іншій – спілкуватися у месенджері. За допомогою програми Split Screen Launcher, Ви зможете створити ярлик швидкого доступу, натиснувши на який, відкриється розділений екран з двома обраними Вами додатками.

Перевагами даної програми є те, що вона надзвичайно проста в використанні та тягне мало ресурсів операційної системи. Крім того, має звичний інтерфейс. Судіть самі – аби створити новий ярлик, необхідно лише натиснути таку ж кнопку «Створити ярлик» в програмі та вказати нижній та верхній додатки, які будуть там закріплені. Далі потрібно натиснути «Зберегти» та перетягнути ярлик на робочий стіл. Ось і все. Простіше не буває.
Два слідуючих описаних додатки мають подібні функції та дещо схожі між собою.

Цікаво: Названо 3 додатки, які перезавантажують пам’ять телефону та швидко розряджають батарею.

EDGE SCREEN

Цей додаток отримав свою назву завдяки деяким пристроям Samsung Galaxy, які мали колись великий успіх завдяки плаваючій полузакритій боковій панелі.

Програма Edge Screen дозволяє нам встановити панелі з ярликами, до яких дуже легко отримати доступ. Для цього потрібно всього лиш провести пальцем збоку екрану і наші персональні меню відкриються.

Ці меню Ви налаштовуєте під себе, додаючи програми, які найчастіше використовуєте. Тобто робите їх індивідуальними. Панелі інструментів дають Вам швидкий доступ до усього необхідного – контактів, налаштувань, браузерів, програм та багато чого ще. Класним у додатку є те, що ми можемо запускати деякі програми прямо з платформи. Наприклад, калькулятор, календар, або музичний плеєр.

Додаток дозволяє створювати не одну панель інструментів, а декілька. А також Ви можете робити програми активними і неактивними на панелі інструментів, залишаючи ярлики в меню.

Цікаво: Названо додатки для Android, які краще негайно видалити з смартфона.

FLOATING BAR V40

Floating Bar V40 являється аналогом попередньої програми, але в більш спрощеному варіанті. Вона представляє собою ту ж саму плаваючу панель, або бар, який дає Вам можливість швидкого доступу до ярликів з додатками, контактами, налаштуваннями тощо. Робити це можна так само, не виходячи з програми, в якій знаходитесь.

Панель програми більш компактна та не така нав’язлива. А налаштовувати її можна персонально під свої потреби. Який з цих двох додатків краще обрати – це вже справа смаків.

Програми, які ми описали в цій статті, допоможуть Вам зробити Ваш Android-пристрій багатозадачним. Навіть знаходячись у дорозі, Ви зможете більш ефективно виконувати роботу, миттєво перемикати програми, або відкривати їх паралельно. Рекомендуємо Вам встановити додатки, запропоновані нами та зробити користування Вашим Android-пристроєм набагато комфортнішим.

Також нещодавно стало відомо, що в Google Play присутні ігри, які автоматично встановлюють шкідливі додатки.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Apple прискорює розробку розкладних смартфонів

Раніше ходили чутки, що компанія Apple розробляє розкладний смартфон, і сьогодні, ці чутки підтвердилися. Як повідомляють в Economic Daily,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -