Реклама

Названо ефективні способи блокування реклами на Android – смартфонах

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Останні декілька років реклама заполонила майже все. Її можна побачити як по телевізорі (де її неймовірно багато), в смартфонах, ПК, ноутбуках, планшетах, на вулицях і тому подібне. Крім цього, рекламою насичені більшість веб-сайтів і зазвичай, це ще й неякісна реклама, яка будь-яким обманним шляхом змушує користувачів подивитися її або якось взаємодіяти з нею, або рекламованим сайтом. В більшості випадків, коли мова йде про рекламу, яка гармонійно вписується на сайті і показ рекламних оголошень не шкодить користувачам порталу, то таку рекламу не можна назвати набридливою. Зараз же буде названо ефективні способи блокування реклами на Android – смартфонах, які значно полегшать та покращать досвід користування своїми пристроями.

Першим способом можна назвати блокування реклами за допомогою браузера компанії Google – Chrome. За допомогою простих налаштувань, ви не будете бачити ту дешеву рекламу, яка після взаємодії з сайтом переносить вас на рекламний сайт сумнівного характеру. Також присутня можливість блокування такої реклами, яка загромаджує більшу частину вашого екранного місця і не дозволяє комфортно його читати.

І так, для початку переходимо в браузер Chrome та тиснемо на «3 крапки», які розміщені в правому куті. Далі в списку шукаємо розділ “Налаштування”. Далі в списку шукаємо “Конфіденційність та Безпека” і тиснемо на “Налаштування сайтів”. Вже там вимикаємо все те, що вам може заважати безпечно та комфортно користуватися браузером.

Наступний спосіб - спрощений режим в мобільному браузері Chrome. Цей спосіб не менш ефективний, оскільки окрім прибирання зайвої реклами, ви ще й заощаджуєте свій мобільний трафік та пришвидшуєте відображення інформації на сайті. Щоб активувати всі необхідні налаштування, необхідно перейти “Налаштування” та знайти “спрощений режим”. Вмикаєте його і все, ви почали заощаджувати свій трафік та отримувати необхідну інформацію набагато швидше. Варто відмітити, що недоліком цього способу є те, що частина функціоналу сайтів буде вимкнена і ви тільки отримаєте текст і деякі зображення. Щоб оцінити весь функціонал веб-сайту, необхідно перейти до звичного режиму користування.

Останній спосіб включає в себе використання сторонніх розширень для блокування реклами, до яких відносяться AdBlock і AdBlock Plus. Вони цілком ефективно боряться з рекламою, але в них є деякі недоліки. Якраз те, що вони блокують рекламу, на більшості сайтів інформація буде відображатися некоректно і часом вона навіть може їх вповільнювати. Використання таких розширень рекомендується тільки на свій страх та ризик.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

YouTube все больше превращается в Twitch

Cтаття доступна українською...Сегодня Google начал тестировать новую функцию для YouTube, благодаря которой, YouTube все больше превращается в Twitch. Новая...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -