Реклама

Названо ґаджети, яких замінили смартфони

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Протягом останнього десятиліття, все більше людей почали користуватися смартфонами і причиною цього стало не те, що вони краще телефонували, а те, що вони змогли замінити багато інших розумних пристроїв. Саме про такі пристрої сьогодні і поговоримо, та буде названо ґаджети, яких замінили смартфони, а таких досить багато. Щоб не писати велику статтю, назвемо тільки 5 пристроїв, які добре нам запам’яталися в минулому, але які зараз практично не використовуються.

Медіаплеєр

Згадайте ті часи, коли найкращим подарунком був медіаплеєр, спочатку касетний, а потім дисковий. Неймовірні відчуття, ось що переслідувало всіх щасливих власників цих плеєрів. Це була справді класна річ, яка дозволяла прослуховувати музику там, де справді було необхідно, тобто в громадському транспорті, під час тривалих подорожей і навіть просто лежачи на ліжку. З часом, з появою смартфонів, цей пристрій почав втрачати актуальність, оскільки прослуховувати тисячі хвилин музики можна було прямо в смартфоні. Так заряджати смартфон було простіше і місця він займав набагато менше і .врешті - решт, поміщалося музики в смартфоні набагато більше. Переваги очевидні.

GPS-навігатори

Тепер поговоримо про GPS-навігатори, які також колись були неймовірно популярними, але як і очікувалося, популярність з часом проходить. З появою потужних смартфонів та якісного інтернету, потреба в навігаторі як такому, зникла. Зараз смартфони, із Google Maps (або іншими додатками для навігації) набагато краще справляються з прокладанням маршрутів, та ще й в реальному часі. Крім цього, в GPS-навігаторах необхідно було ще й періодично оновлювати карти, що не завжди зручно.

Електронні книги

Цей пристрій також поступово відходить в минуле і очікувати, що вони повернуться "в моду" в найближчі декілька років, не варто. Причина також очевидна і схожа до тих, які були в попередніх випадках - смартфони (і планшети) навчилися добре відтворювати книги, додаючи спеціальні режими для комфортного читання. Найближчим часом, взагалі зникне відчуття, що ви читаєте книгу із екрана смартфона, а не в електронній книзі. Крім цього, доступ до онлайн-бібліотек набагато ширший в смартфонах, ніж в електронних книг.

Приставки

В даному випадку мова йде про Тетріс, Nintendo і тому подібні. Раніше ці ґаджети були мрією всіх дітей та підлітків, а зараз, зустріти їх в когось в автобусі або літаку майже неможливо. Причина така ж як і в попередніх випадках - на смартфонах можна грати все, що заманеться і в більшості випадків, це ще й безкоштовно.

Дехто заперечить це, оскільки Nintendo продовжують продавати, але факт залишається фактом, з часом і вони зникнуть з прилавків магазинів.

Цифрові фотоапарати

Згадайте, як років 15 тому, в маси пішли цифрові фотоапарати. В порівнянні з плівковими, цифровики були чимось неймовірним. Переваг в них було достатньо і найбільшою було зручність та швидкість роботи з ними. Крім цього, можна було зробити декілька фото і ніхто не рахувався з невдалими кадрами - просто вставляємо флешку в ПК і видаляємо все зайве.

Зараз же, сучасні смартфони обладнані такими камерами, що можна робити фото неймовірної якості. Крім цього, зроблені фото можна редагувати зразу на смартфоні і нема необхідності у перенесенні фото на ПК. Зручність очевидна.

Як бачите. смартфони поступово витіснили більшість ґаджетів, які були затребувані ще 10-20 років. На жаль, в найближчі роки, функціонал смартфонів розшириться ще більше і ще більше ґаджетів можна буде віднести в архів.

Також нещодавно було названо Android-смартфон, який в рази перевершує Apple iPhone 12.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Користувачів Signal та Facebook Messenger прослуховували без їхньої згоди

Як стало відомо, користувачів Signal та Facebook Messenger прослуховували без їхньої згоди. Крім Signal та Facebook Messenger, прослуховувати користувачів...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -