Реклама

Названо неочікувані пристрої, які можна підключити до роз’єму для навушників в смартфоні

Останні Новини

Зараз сучасні смартфони все більше випускають без роз’єму для навушників. Ймовірно, найближчим часом такого типу роз’єми і зовсім зникнуть, так як технологія вважається уже застарілою. Але поки цього ще не сталось, ми поговоримо про можливості роз’єму для навушників, окрім їх основної функції.

Зазвичай за допомогою 3,5 мм роз’єму ми підключаємо саме навушники, та й все. А якщо ви прослуховуєте музику з вашого смартфона не самі, то вам в нагоді стане спеціальний розгалужувач. Дане пристосування дозволяє підключати до смартфона одразу декілька пар навушників чи інших пристроїв.

Можна підключити і FM-модулятор, особливо це буде зручно, якщо ваш смартфон на пряму не захоче підключатись до автомобільної аудіосистеми. А також можна підключити і стандартну всувну FM-антену через даний роз’єм.

Щодо інших приладів, то через роз’єм для навушників можна підключати селфі-палку та спалах. Для якісних фото останній стане справді корисною річчю, так як інколи природнього освітлення недостатньо. Для запису якісного звуку вам може знадобитись мікрофон, який також можна підключити через 3,5-мм роз’єм.

Також до смартфона через роз’єм для навушників можна підключити і такі датчики як датчик перевірки напруги, електромагнітного поля, інфрачервоного випромінювання та пристрої для визначення температури, вологості чи радіації.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Известно, как распознать шпионское программное обеспечение на смартфоне

Стаття доступна українською...В последнее время можно встретить много новостей, касающихся мошенников, шпионов и других злоумышленников, которые похищают персональные данные,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -