Реклама

Названо причини, через які смартфон може вийти з ладу раніше очікуваного

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Досить часто, при покупці нового смартфона (або іншого пристрою) ми думаємо, що він відпрацює нам багато років. Реальність така, що в більшості випадків, смартфони можуть вийти з ладу через 1-2 роки. Зараз же буде названо причини, через які смартфон може вийти з ладу раніше очікуваного

Найчастішою причиною передчасного виведення смартфона з ладу стає його власник. Так, саме власник найчастіше винуватий в короткому терміні експлуатації смартфона. Для прикладу, найшвидше в смартфоні ламається саме акумулятор, а точніше він припиняє заряджатися коректно і швидко розряджається. Причиною стає те, що власник смартфона користується ним під час заряджання, а особливо тоді, коли використовує важкі програми під час заряджання. Це істотно скорочує автономність смартфона і в кінцевому результаті батарею прийдеться замінювати, або ж купляти новий смартфон.

Другою причиною поломки смартфонів стають їхні OLED-дисплеї, які при активному використанні на максимальній яскравості просто вигорають. Зазвичай цю проблему вже можна помітити на другому році використання смартфона.

Часті перегрівання та переохолодження смартфона також негативно впливають як на акумулятор так і на загальну роботу смартфона. Іншими причинами стають механічні ушкодження, потрапляння води або пилу в роз’єми та слоти, які швидко виводять смартфон з ладу.

Також не забувайте за внутрішню “чистоту” смартфона. Якщо смартфон періодично не очищати від програмного сміття, великої кількості ігор, зображень та відео, то з часом смартфон почне працювати надзвичайно повільно.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы самые популярные сайты, которые украинцы посещали в феврале 2021

Стаття доступна українською...В прошлом месяце был опубликован рейтинг самых популярных сайтов за январь 2021, а сегодня были названы популярные...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -