Реклама

Названо способи, якими віруси потрапляють на смартфони

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Майже всім власникам комп’ютерів, планшетів та смартфонів відомо про найбільшу загрозу для їхніх пристроїв – віруси. В інтернеті є багато матеріалу про те, що черговий вірус викрав мільйони персональних даних, отримав доступ до банківських рахунків, заблокував смартфони або ПК та багато інших поганих новин, пов’язаних із вірусами. Також в мережі можна зустріти багато рекомендацій по їхньому виявленню та видаленню, але мало хто знає, як їх “спіймати”. Зараз же буде названо способи, якими віруси потрапляють на смартфони. Зразу повідомляємо, що названо буде тільки найпоширеніші способи.

Завантажені з Google Play

Як би не було дивно, але віруси досить часто потрапляють на смартфон через офіційні канали у вигляді магазину Google Play. Зазвичай, додатки які потрапляють на ваш смартфон безпечні, але після 1-2 оновлень в них завантажується вірус, який обходить систему безпеки Google. Єдине радує, що таких випадків небагато і Google оперативно видаляє такі додатки із свого магазину.

Сторонні магазини

В даному випадку мова йде про ті магазини / каталоги / сайти, які пропонують перероблені версії додатків або ж зламані. Такі додатки позбавлені захисту у вигляді Google, а значить користувачі, які завантажили такі додатки, автоматично вразливі перед вірусами.

Електронна пошта

Один з найпопулярніших способів підчепити вірус не тільки на смартфон, а й на ПК або ноутбук. Зазвичай зловмисники роблять масові розсилання про неймовірні виграші, де пропонують заповнити анкети для отримання виграшу, або ж вимагають завантаження певного додатку для підтвердження виграшу. Логічно, що переходити на посилання в таких листах не можна і тим більше завантажувати додатки, які від вас вимагають. Ймовірність підчепити вірус на свій пристрій просто неймовірно висока.

Посилання на сайтах та реклама в браузерах

Схожа ситуація із посиланнями на сумнівних сайтах або ж рекламою в браузерах, де також повідомляють про неймовірні виграші, або ж зараження пристрою. Особливо це стосується надоїдливих рекламних оголошень, які не дозволяють вам виконувати певні дії на сайті. Такі рекламні оголошення часто ведуть на сайти, де пропонується завантажити конкретний додаток, або ж заповнити свої дані для отримання виграшу і тому подібного. В даному випадку, також не рекомендується нічого заповнювати на таких сайтах і тим більше завантажувати додатки.

Месенджери та соціальні мережі

Напевно це найпопулярніші способи розповсюдження вірусів та шкідливого програмного забезпечення. Метод схожий до масових розсилань, які приходять на електронну пошту. Рекомендація тут така ж, як і в попередніх ситуаціях. Не переходити на невідомі посилання і нічого не завантажувати, оскільки зловмисники тільки й надіються на вашу довірливість.

Також нещодавно стало відомо, чи справді наявність Антивірусної програми захищає наш смартфон.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi патентує складний дизайн смартфона з повзунковим дисплеєм

Xiaomi патентує складний дизайн смартфона з повзунковим дисплеєм. Цей новий патент на складний дизайн смартфона був поданий пекінською компанією...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -